מהי שטיפה אנרגטית

השטיפה האנרגטית היא חלק חשוב בתהליך אך מעבר לשטיפה עצמה מטרת התהליך היא להביא את האדם לאיזון דינמי מה שנקרא במושג המקצועי הומאוסטזיס. כל דבר בחיים שלנו צורך אנרגיה, פעולות פיזיות, פעולות מחשבתיות, התמודדות עם מצבים רגשיים....כאשר אנו משקיעים אנרגיה יותר ממה שיש לנו, נוצר מצב של חוסר איזון.

המשיכו לקרוא על טיפול רגשי

מהי שיטת המסע

במסע אנו מאפשרים לכל הרגשות האלה להיות, הם כמו תחנות בדרך אל המהות שלנו. המהות שלנו היא הנשמה וכשאנו רואים את המציאות ברמת הנשמה אנו באמת רואים אותה ולא מעורבבים בתוכה. התהליך מתרחש ברמת תודעה עמוקה ביותר ומאפשר שחרור של אמונות מגבילות, פחדים, פוביות...יעיל מאוד לטיפול במתח, בעיות חברתיות ו/או משפחתיות, בעיות של ערך עצמי, כעסים, עצב עמוק, מחלות כרוניות, כאבים, התמכרויות, התמודדות עם אובדן ומצבים של חוסר ודאות ועוד.

המשיכו לקרוא על טיפול רגשי

לכל נְשָׁמָה נשימה ייחודית משלה

מהי נשימה? הנשימה הינה הכנסת חמצן לגוף והוצאת פחמן דו-חמצני. כל תא ותא בגופנו זקוק לחמצן. הנשימה אינה רק תהליך אוטומטי הממלא צרכים קיומיים בסיסיים, היא המפתח לשערים רבים בחיינו. ע"י הכרה מודעת לתהליכי הנשימה, אנו מכניסים לקרבנו כוח - חיים, בריאות פיזית, אנרגיה, הרפיה רגשית וחשיבתית. מכאן הקשר העמוק של הנשימה אל הנשמה, המהווה גשר בין העולם החיצוני שלנו אל עולמנו הפנימי - היא זו שיוצרת אינטימיות, שלום פנימי ואהבה עצמית בינינו לבין עצמנו.

המשיכו לקרוא על טיפול רגשי

חשוב לדעת על נשימה מודעת

מוזמנים לאפשר לעצמכם לדעת יותר על הנשימה שלכם. היא אישית, מיוחדת ובעיקר מביעה. נשימה מודעת נלמדת באמצעות טכניקות שונות המעניקות לכל מי שחווה אותן כניסה לעומק התת מודע. כשאנחנו "צוללים" פנימה אל עבר מרחבי התת מודע שלנו, אנו מסוגלים להגיע ולשחרר את מקור הקשיים שלנו, החסמים, הטראומות וכל מה שמונע מאתנו להמשיך הלאה לאותו כוון בו אנו שואפים ללכת, להמשיך להתפתח, להמריא.

המשיכו לקרוא על טיפול רגשי