לנה קנטור
פסיכותרפיה, טיפול רגשי ממוקד

אזור שירות: קריית אונו, והמרכז. טלפון: 050-9993331

לנה קנטור

שמי לנה קנטור, מטפלת מוסמכת בטכניקות מתחום הפסיכותרפיה, מתמחה בטיפולים ממוקדים קצרי מועד. 

מטרת פסיכותרפיה או טיפול רגשי - להסיר מכשולים מפני שינוי אמיתי, ריפוי וצמיחה.

הטיפול הוא תהליך שמטרתו לזהות את הקונפליקט הפנימי בבסיס החרדה / פחד / דכאון / מצוקה או קושי מסוים, לתת לו מענה ולהתקדם בחיים. מי שחווה מצוקה רגשית המאלצת אותו לבקש עזרה, בהכרח בהישג ידו תשובות לריפוי מלא. תפקידו של המטפל להנחות למציאת אותן התשובות.

במשך השנים, גיבשתי את אמונתי כי הבסיס לתהליך ריפוי אמיתי וצמיחה אישית טמון בשאיפה וברצון לחיות מתוך בחירה חופשית ומודעת ולא להיות מנוהלים ע״י הפחדים, הכאבים והחרדות שלנו.

דוגמא לכך הן האסטרטגיות שאנחנו מגייסים בילדות כדי להגן על עצמינו מפני כאב ופחד, היוצרות מכשולים בהגשמה עצמית בגיל מבוגר. פעמים רבות אנחנו ממשיכים להחזיק באותם דפוסי התנהגות ומחשבה במקום ליישם את הידע והניסיון שרכשנו במהלך השנים.

לימודים ותעודות רלוונטיות

- אני בעלת הכשרה אקדמית ברפואה הקונבנציאונלית MSc.Pharm - תואר ראשון ברוקחות, שני בביולוגיה חישובית.

- במקביל פניתי לתחום של רפואה אלטרנטיבית ופסיכותרפיה. למדתי במכללת רידמן, אצל מאסטרית EFT והמון למידה עצמאית.

אני מזמינה אתכם להחזיר לעצמכם את הסמכות הפנימית, העוצמה ובחירה חופשית ומודעת בכל תחום בחיים!

לנה קנטור, פסיכותרפיההכרת תודה...

במהלך השנים, זכיתי לעבוד עם אנשים רבים אשר הגיעו עם רצון לפתור קושי/מצוקה, להתקדם, לצמוח, להעריך את עצמם ולאפשר ביטוי עצמי במציאות היומיומית.

אני מלאת הכרת תודה והערכה על האפשרות שאתם הענקתם לי - להנחות אתכם בתהליך של יצירת שינוי. מודה לכם על האמון שנתתם בי, על המוכנות והאומץ להתבונן פנימה ולהכיר ברגשות (גם הלא נעימים). אומנם התהליך של כל אחד ואחת הינו ייחודי, תמיד מתגלים בו עוצמות פנימיות, חוזק, אהבה והערכה עצמית.

כל תהליך, ללא יוצא דופן, לימד וקידם אותי משמעותית ברמה המקצועית, אך בראש ובראשונה ברמה האישית. היכולת שלנו ליצור שינוי משמעותי ולמצוא פתרונות דרך התבוננות פנימית הינה מדהימה, מרגשת ומעצימה! תודה לכם!!!

חלק מהכרות תודה רבות שאני מוקירה ומעריכה:

"כן לנה, אני מכירה עכשיו את עצמי חדשה ויש לך חלק מאוד מאוד גדול בזה. זה ישמע כאילו אני קצת מגזימה אבל אני באמת אסירת תודה על כל השיעורים שעברנו יחד, על הפחדים שאפשרת לי לשחרר. כמובן שיש המון מהרצון שלי בתהליך והמון אופטימיות ממני וזה קרה בשיתוף פעולה מלא ופעיל שלך..."

"הפגישה איתך הוא הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי השנה... בזכות moments aha שהובלת אותי אליהם, אני מרגישה שיש לי למה לצפות, הדברים הולכים לקרות!"

אחרי 4 פגישות עם אמא לילד בן 9 עם קשיים באינטרקציות בין אישיות וחוסר יכולת לשאת רגש שלילי, אמו שלחה לי הודעה שקיבלה מהמחנכת: "...רציתי לשתף בשינוי המשמעותי והמשמח שעובר עליו בשבוע האחרון. הוא לוקח חלק פעיל בשיעורים, יוצר קשרים טובים עם חברים ומשחק איתם בנועם בהפסקות... אני נהנת מאוד לראות כיצד הוא פורח, מחייך ומצטיין בתחום הלימודי והחברתי יחד! כל הכבוד על כל העבודה הטובה שלך!!"

"היי לנה... קרו לי המון דברים ואני מרגישה שלספר את מה שעברתי ייקח שעות אבל חשוב לי לשתף אותך באיזושהי צורה כי התהליך שעשיתי איתך מאוד משמעותי לי..."

"הבהרת לי דברים וחידדת אצלי תובנות וזה המקצוע והתפקיד שלך ואני מתמודדת עם זה. כל פגישה איתך מעשירה אותי וגם נוגעת בחולשות שלי וזה טוב..


הטיפול מתאים לכל אדם החווה מצוקה רגשית, בין אם זו חרדה, פחד, דכאון, טראומה או מצוקה על רקע בעיה פיזית, ומעוניין להתעמת איתה. 

לנה קנטור - פסיכותרפיסטית, טיפול רגשילנה קנטור
פסיכותרפיה, טיפול רגשי ממוקד, שחרור חסמים רגשיים

אזור שירות:

קריית אונו, אזור המרכז

טלפון: 050-9993331

דואר אלקטרוני: lnkantor@gmail.com