פורטל לטפל בי - טיפול רגשי ופיזי בנוער מבוגרים וקשישים | מה תמצאו בפורטל | מטפלים | אינדקס מטפלים

פורטל טיפול בנוער ומבוגרים

מטרת הפורטל לטפל בי, לתת מידע אודות טיפול רגשי בנוער, מבוגרים וקשישים. וגם טיפול פיזי כמו למשל פיזיותרפיה, דיקור סיני, ורפלקסולוגיה. להוות מקור מידע ולחבר בין מי שמחפש /ת טיפול, לבין המטפלים המופיעים בפורטל לטפל בי.

הפורטל שם לו למטרה להנגיש את המידע על המטפלים והטיפולים כך שיהיה מובן וברור ויביא לחיבורים מוצלחים, לטיפולים מוצלחים והרבה טוב הן למטופלים המחפשים פתרונות לבעיות שלהם והן למטפלים שרוצים לעזור לכמה שיותר אנשים ולהגשים את שליחותם בתחום הטיפול.

אינדקס מטפלים

לכל מטפל ומטפלת הייחודיות שלו, הידע והניסיון שהוא מביא איתו לטיפול. תוכלו למצוא בפורטל לטפל בי אינדקס מטפלים לטיפול רגשי או פיזי ובו מופיעים מטפלים בתחומים הבאים: מטפלים CBT, מטפלים בעזרת בעלי חיים, מטפלים פסיכותרפיה, מטפלים פיזיותרפיה, מטפלים רפואה / דיקור סיני, מטפלים רפלקסולוגיה, מטפלים NLP ומטפלים אלטרניטבים / משלימים.

על מנת שתוכלו להתחיל תהליך טיפולי - היכנסו לדף של מטפל או מטפלת בתחום שאתם צריכים בו טיפול או עזרה, רשמו להם הודעה בטופס שיוכלו לחזור אליכם או התקשרו אל המטפלים. מכאן,

המטפלים בפורטל 'לטפל בי' הם מטפלים מכל הארץ - ניתן למצוא מטפלים מאזור הצפון, השרון, המרכז, השפלה והדרום. כולל הערים הגדולות - חיפה, ירושלים,  הרצליה, תל אביב, ראשון לציון, באר שבע ומערים ומושבים נוספים בכל רחבי הארץ כך שכל אחד יכול למצוא את המטפל או המטפלת מהאזור שלו או טיפול דרך הזום. 

לימודי מטפלים

מי שמתעניין ללמוד טיפול יוכל למצוא בפורטל לטפל בי תכניות להכשרת מטפלים בתחומים הבאים: לימודי טיפול CBT, לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים, לימודי טיפול NLP, לימודי פסיכותרפיה, לימודי רפואה או דיקור סיני, לימודי טיפול רפלקסולוגי ולימודי טיפול אלטרנטיבי / טיפול משלים. יוכל לקבל מידע ולפנות למגוון של תכניות לימוד בתחום.

כל המטפלים בפורטל הינם מטפלים עצמאיים. ויש לפנות אליהם ישירות על מנת לקבל מהם מידע והמלצות אודות הטיפול.

בלוג טיפול

בפורטל לטפל בי תוכלו למצוא גם בלוג טיפול ובו מידע שנכתב על ידי המטפלים ויוכל לעזור לכם להבין מהם תחומי הטיפול האפשריים או מתאימים לכם.

קהילת מטפלים

ועוד משהו, שחשבנו שיעשה את פורטל לטפל בי למושלם - זה קהילת מטפלים ובה תמצאו חיבור לקהילה בתחומכם בווטסאפ ובפייסבוק, דיוור והרצאות אונליין למטפלים, צלמי תדמית, כותבי תוכן, ביטוח למטפלים, קליניקות למטפלים, ספרים למטפלים, קלפים למטפלים, קורסים, אימון וליווי עסקי ושיווקי למטפלים.

פורטל לטפל בי הוא חלק מרשת פורטלים בתחומי הטיפול:
אנימל - טיפול בעזרת בעלי חיים
לטפל בי - טיפול רגשי ופיזי בנוער ומבוגרים
מטפלים בי - טיפול בילדים ונוער
טיפול בי - טיפול בפעוטות 

הפורטל לטפל בי עולה בפורמט חדש ולכן יבנה בהדרגה וכך יעלו אליו כל התכנים הרלוונטיים.


אין האמור מהווה חוות דעת מקצועית, או ייעוץ מקצועי, בכל עניין טיפולי יש לפנות אל מטפל בעל הסמכה מתאימה, ולאמת את מומחיותו.