לטפל בי | מטפלים - עופר נגב - Negev - מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב
עופר נגב

Negev - מרכז לטיפול בכאבים בעזרת גלי הלם

עופר נגב

פנייה ישירה לעופר נגב

עופר נגב - רפואה משלימה וטיפול בכאב

phone4, phone, contact, telephone, support, call

054-6854779

נפגשתי עם מטופלים רבים שעברו סדרות ארוכות של אבחונים, צילומים, תרגילי פיזיותרפיה, קיבלו כל כדור אפשרי שיקל על הכאב. והכאב עדיין לא שיחרר ולא החזיר את האיכות החיים לה הם מייחלים. 

אני וצוות הפיזיותרפיסטים והמטפלים שאיתי בוחנים את הכאב בצורה הוליסטית. אנחנו קודם כל ובראשית מעשה מתייחסים למטופל שמגיע עם הכאב ולא "לכאב שמגיע עם מטופל" אנו קשובים לכל הטיפולים שהוא עבר ובעיקר לתיאור המקרה של המטופל. 

ישנם טכניקות רבות שאני נעזר בהם ומטפלים מצוינים שנותנים את דעתם במקרים מסוימים, אך לכולנו מטרה אחת להקל על הכאב ולהחזיר את השליטה על הכאב לידי המטופל, הן על ידי תרגילים שנותנים לו לבצע באופן עצמאי והן עלידי החלפת סוגי טיפול עד למציאת הדרך הטובה והקצרה לאיכות החיים הטובה וללא כאב, בין הטיפולים ניתן לטפל בגלי הלם. 

ראיתי מטופלים רבים שטופלו על ידי והצליחו להפחית את מינון של הכדורים. חזרו לעולם הספורט שאותו אהבו ובגלל הכאב הפסיקו ואפילו את אלה שגילו את עולם הספורט ואת אורך החיים הבריא. 

סוגי טיפולים: פיזיותרפיה, עיסוי רפואי, טיפול בגלי הלם.
טיפולי פיזיותרפיה עד הבית באיזור המרכז.
‎‎‎‎‎‎
האני מאמין שלי – חיים בריא - ללא כאב
 
 

Negev - מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב גם בעזרת גלי הלם

גבעת שמואל, פתח תקווה, גני תקווה, קרית אונו , אור יהודה, יהוד

054-6854779 - עופר נגב - מרכז רפואה משלימה

עופר נגב - מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב

אם אתם סובלים מכאבים בשריר ובשלד, בעיות יציבה וכאבים כרוניים הנכם מוזמנים לטיפול מקצועי

5 שנות
מקצועיות

עופר נגב, בעלים ומטפל בעיסוי רפואי, את התחום למדתי בווינגיט ועברתי הרבה סדנאות והשלמות לטיפול בשריר ושלד. את המרכז לרפואה משלימה הקמתי מתוך הרצון לעזור ולהקל לאנשים בכאבם ובעיקר להחזיר להם את האמונה בגוף שלהם ואת איכות החיים שהיו רגילים לה לפני הכאב.