לטפל בי | מטפלים - תמרה גולדמן- קליניקה לרפואה משלימה לדלקות ומחלות אוטואימוניות

תמרה גולדמן

קליניקה לרפואה משלימה לדלקות ומחלות אוטואימוניות

תמרה גולדמן - בריאות, רפואה משלימה, רפואה סינית

לפנייה ישירה לתמרה:

תמרה גולדמן

054-6854459

phone4, phone, contact, telephone, support, call
תמרה גודלמן - המרכז של תמרה
קליניקה לרפואה משלימה לדלקות ומחלות אוטואימוניות


שמי תמרה, כנערה הייתי ספורטאית מצטיינת, עד שבגיל 19, חליתי במפתיע במחלת מעיים כרונית אוטואימונית, מחלה קשה אשר פגעה בתפקוד שלי באופן קשה.

הרפואה הקונבנציונלית לא הצליחה לשפר את המצב בצורה משמעותית, וכך הגעתי לרפואה המשלימה. ההתנסות ברפואה המשלימה, פתחה לי עולם חדש לחלוטין, שם למדתי את הקשר הישיר בין גוף לנפש וסייעה לי להבין את משמעות המחלה, את סיבת התפרצותה, ועזרה לי לעבור תהליך פנימי עם עצמי ולשפר את מצבי הבריאותי בצורה ניכרת כנגד כל תחזיות הרופאים.

כך נחשפתי לעולם זה והתחלתי לימודים בנוסף לתואר הראשון בחינוך גופני והתמחות בהתעמלות בריאותית, דיפלומה מקצועית ברפואה סינית. אחרי עבודה במשך שנים רבות, בטיפולים פרטיים ומכוני ספורט שונים, החלטתי לפתוח את "המרכז של תמרה" – קליניקה לרפואה משלימה בה מתקיימים טיפולים מסוגים שונים הפועלים בשיתוף פעולה יחד.

 

קליניקה לרפואה משלימה לדלקות ומחלות אוטואימוניות

פתח תקווה

054-6854459 - תמרה גולדמן

תמרה גולדמן בריאות, רפואה משלימה, רפואה סינית
מטפלת 11 שנים ברפואה משלימה בכאבים כרוניים בכלל ובמחלות אוטואימוניות בפרט בתוכנית ייחודית. נשואה ואמא לארבעה ילדים.
אני בעלת תואר ראשון בחינוך גופני יחד עם התמחות בבעיות יציבה והתעמלות בריאותית ודיפלומה מקצועית ברפואה סינית במכללה למנהל.

שיאצו

טיפול אנרגטי במגע השייך לרפואה הסינית. במהלך הטיפול המטפל לוחץ על נקודות ספציפיות על גבי המרידיאנים- ערוצי האנרגיה בגוף, וכך מסייע לאיזון גוף ונפש.

הטיפול בשיאצו נועד לחיזוק והרגעה של הגוף. טכניקת הטיפול בשיאצו על ידי לחיצות איטיות וממוקדות מעבירות תחושה למטופל של ביטחון, חיבור לקרקע ויציבות. בסיומו של הטיפול ניתן להרגיש תחושה עמוקה של הרפיה ורגיעה.

עיסוי בשמנים

טכניקות עיסוי שונות בהן מתבצע העיסוי בעזרת שמן שקדים או שמנים ארומאטיים הנועדים להביא לתחושת הקלה בכאבים שונים של שרירים ומפרקים.

עיסוי מפנק- עיסוי שמנים הנועד להביא לתחושת הרפיה ורגיעה...
סוגי העיסויים: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רפואי, לומי לומי, עיסוי תאילנדי, עיסוי רפלקסולוגי הממוקד לכפות הרגליים , עיסוי המשלב טכניקות שונות יחד.

טיפול מגע משולב

טיפול שיאצו על גבי בגדים הכולל מתיחות ולחיצות בשילוב טיפול מפנק ומרגיע בעיסוי שמנים.

אקופנקטורה (דיקור)

הדיקור מתבצע על ידי מחטים דקות ועדינות בנקודות מיוחדות על גבי מרידיאנים (ערוצי אנרגיה בגוף), אשר מסייעות לאזן מערכות שונות בגוף.
הדיקור מתאים למגוון רחב של בעיות: כאבים ודלקות כרוניות, בעיות במערכת עיכול, חיזוק מערכת חיסון, אלרגיות, בעיות מחזור, מחלות אוטואימוניות, חולשה ועייפות ועוד

טיפולים ואימונים מיוחדים

אימון התעמלות אישי בגישה בריאותית: אימון הכולל חיזוק מייצבים, תרגילים להקלה על כאבים בגוף מתוך הקשבה וחיבור לגוף.

אימון אישי בשיטת פלדנקרייז: התעמלות בריאותית שמטרתה הקלה על כאבים, שכלול יכולת התנועה וטווח התנועה בגוף, הקשבה לגוף ושיפור איכות החיים.

טיפול נטורופתיה: ייעוץ תזונתי, תוספי מזון וצמחי מרפא, פרחי באך. טיפול זה מתאים למצבים בהם יש : עודף משקל, כולסטרול ו/או סוכר גבוה, חוסר איזון הורמונאלי, בעיות קשב וריכוז או התנהגות אצל ילדים.

סדנא בציור אינטואיטיבי: מפגש של שעה וחצי אישי או קבוצתי ציור אינטואיטיבי וחופשי לא מצריך ידע קודם בציור. שימוש חופשי בצבעים עם הידיים, מכחולים רולים ועוד. בסדנא נאפשר לעצמנו לחזור להרגיש את הילד/ה שבנו שרוצה להביע את עצמו/ה ולהשתחר

 

להגיע לשורש הבריאות

הנכם מוזמנים אליי לקליניקה לטיפולים מקצועיים שיגרמו לכם להרגיש מצויין!

בין הטיפולים תוכלו למצוא: שיאצו, עיסוי בשמנים, טיפול מגע משולב, אקופנטורה (דיקור), טיפולים ואימונים מיוחדים נוספים...
arrow-down, arrow-down, download, bottom