לטפל בי | מטפלים - תמימה בסל - שיאצו בשיטת אוהשי
תמימה בסל שיאצו בשיטת אוהשי

לפנייה ישירה לתמימה:

תמימה בסל

שיאצו בשיטת אוהשי, רפואה משלימה

תמימה בסל

050-8004514

phone4, phone, contact, telephone, support, call
Ohashiatsu - שיאצו בשיטת אוהשי
שיאצו היא שיטת טיפול יפנית מודרנית המבוססת על הרפואה הסינית המסורתית. השיטה מתבססת על הפעלת לחץ על גוף המטופל על מנת לאזן את זרימת האנרגיה החיונית בגוף. הטיפול מתאים לכל הגילאים ויעיל בהקלה על שורה ארוכה של בעיות גופניות, כמו גם לשיפור התחושה הכללית, לשימור הבריאות ולמניעת התפרצות מחלות. 

אוהשיאצו הוא השם שנתן מאסטר ווטורו אוהשי (Waturo Ohashi, מחבר "זן שיאצו" יחד עם מסונגה) לשיטת השיאצו שלפיתוחה, תרגולה והוראתה הקדיש את חייו. זוהי היא שיטה ייחודית של ריפוי במגע, בנוסף להיותה דרך של מדיטציה ושיפור עצמי, שמביאה את השיאצו לרמות חדשות. 

במקורה פותחה אוהשיאצו בין היתר במטרה לשמור על בריאותו ונוחותו של המטפל, מה שבעצם מעלה משמעותית את יעילות הטיפול ומשפר מאוד את חווייתו של המטופל. אחד ההבדלים המשמעותיים הוא בטכניקת הידיים הייחודית, שמעלימה את אי-הנוחות שמיוחסת בדרך כלל לשיאצו המסורתי או לשיטות אחרות של עיסוי עמוק. הפעלת הלחץ הנקודתית מתבצעת לא בלחיצה אקטיבית, אלא כפועל יוצא של התנועה והתנוחה של המטפל. 

שיאצו בשיטת אוהשי

ירושלים, כפר-סבא

050-8004514 - תמימה בסל

תמימה בסל - שיאצו בשיטת אוהשי

למה לצפות? מהלך הטיפול:

באוהשיאצו הטיפול מתבצע בשכיבה על מזרון, בבגדים נוחים ורפויים, ובלבוש מלא. המטפל מאבחן אילו מרידיאנים (תעלות אנרגטיות) זקוקים ביותר לאיזון ולתשומת לב, וכך בונה את הטיפול לפי צרכיו הייחודיים של המטופל, רך יותר או עמוק יותר בהתאם להעדפתך. המטפל נע סביב גופך בתנועה זורמת ומתמשכת, הוא משתמש בכפות הידיים, האגודלים, המרפקים והברכיים, ומבצע מתיחות ורוטציות של הגפיים לפתיחה של המרידיאנים ושחרור חסימות אנרגטיות. כשזרימת האנרגיה מאוזנת, שבה ומתבטאת נטייתו הטבעית של הגוף והנפש לרפא את עצמו.

למה זה טוב?

אוהשיאצו יעיל מאוד בהקלה ובטיפול במגוון רחב מאוד של מצבי חוסר איזון פיזיים, אנרגטיים ונפשיים. הנה רשימה חלקית של הנפוצות שבהן:
מתח (סטרס), עייפות וחולשה, כאבי גב, כאבים ונוקשות במפרקים, קשיי שינה, חרדה ומתח בשרירים.
 
נוסף על כך, אוהשיאצו עוזר בשיקום אחרי פציעה או מחלה, וכן ככלי לשימור הבריאות ולתחזוקה כללית.

קצת עליי:

מגיל צעיר אני מתאמנת ברצינות בקראטה (בעלת דאן 2 בקראטה-דו שוטוקאי שפותח על ידי מאסטר מיצוסוקי הראדה סנסיי ממנו אני לומדת בעשור האחרון) וביוגה, ולימים הוכשרתי כמורה לשניהם. לתחום הריפוי והטיפול הגעתי כהמשך טבעי של התפתחותי, מתוך רצון להעמיק ולהרחיב את הבנתי את עצמי ולהעניק משהו אמיתי לזולת.

את לימודיי בתחום השיאצו התחלתי במכללת דאו לרפואה סינית, שם הוסמכתי כמטפלת בשיאצו. 
מתוך רצון להעמיק את לימודיי פגשתי במאסטר ווטורו אוהשי, ממנו אני ממשיכה ללמוד עד היום באופן אישי. 
כיום בעלת 5 שנות ניסיון בטיפול בשיאצו. אני מטפלת בקליניקה פרטית שלי בירושלים ובכפר-סבא. 

נוסף על הטיפול במגע, אני משתמשת גם בידע שלי ביוגה ובקראטה כדי להנחות את המטופלים כיצד לשמור על בריאותם, להימנע מפציעות ולנוע בצורה נכונה ומודעת יותר.