לטפל בי | מטפלים - שרי צרפתי - פסיכותרפיסטית הוליסטית – מתקשרת במגע
שרי צרפתי - מטפלת פרטנית זוגית וקבוצתית

לפנייה ישירה לשרי:

שרי צרפתי

מטפלת פרטנית זוגית וקבוצתית בפסיכותרפיה גופנית 

שרי צרפתי

050-9992121

phone4, phone, contact, telephone, support, call
שרי צרפתי- מטפלת פרטנית זוגית וקבוצתית בפסיכותרפיה גופנית מפתחת שיטה בגישת ״קול האמת״. 
אני מזמינה אותך למפגש או לסדרת מפגשים משני חיים.
משנת 2007 מקבלת יחידים וזוגות.
 
תחום הטיפול המקצועי שלי הוא ביחסים של בין האדם לעצמו הזוגיות הפנימית והחיצונית בכל מה שקשור בתקשורת מקדמת, העצמה והתפתחות אישית, להבין מהם הכוחות הפנימיים שמנהלים אותך, איך לעבוד ולתקשר עם המארג הזה בחברות ולא בסכסוך, ליצור זוגיות פנימית מפותחת כי משם בעצם מתחיל הכל..

מטפלת פרטנית זוגית וקבוצתית בפסיכותרפיה גופנית מפתחת 
שיטה בגישת ״קול האמת״

תל אביב, ראשון לציון והסביבה ובסקייפ 

050-9992121 - שרי צרפתי

שרי צרפתי "קול האמת" – פסיכותרפיסטית הוליסטית

במיוחד בשבילכם, 3 סוגי מפגשים שונים 
המותאמים לכם - מפגש אישי / מפגש זוגי / מפגש קבוצתי

מיועד לאדם שמסתובב בחייו כשבתוכו מתקיימים קולות שלא מרפים וגורמים לו לעצב יותר מאשר שמחה בפן הזוגי\מיני, אישי וזה לא מרפה וכבר שוחחתם עם חברים מכרים עם עצמכם ואין תזוזה הכול אותו הדבר בקיצור לא נעים בכלל לחיות ככה.

או לחלופין, עבור מי שזקוק לשיחה ערה על נושא נקודתי מציק ומטריד באותם נושאים אשר עבורם נדרשת פרספקטיבה נוספת כדי להרחיב את שדה הראייה לקבלת תשובות ברורות יותר לחיים. לשם כך מזמינה אותך למפגש אישי על כל נושא שמטריד אותך כרגע בחייך כי לבד לא נעים לעבור את זה. תוך כדי שיחה נמצא את הדרך המדויקת עבורך כדי להבין ולעבור כל מצב שאינו תואם לרוחך ואינו מסב לך אושר.

מפגש אישי

שיטת "קול האמת" – תהליך ליווי אישי של 9 מפגשים ותרגול מעשי:
מיועד למי שבוחר לקחת את כל סדרת המפגשים, בה יוצאים לדרך משותפת ונכנסים לתהליך אינטנסיבי שמגייס כל אדם לעבור תהליך אישי אינטימי עם עצמו.

כל המפגשים הללו יפגישו אותך מול עצמך כשבתוך כך תבין שהסרט שאתה חיי בו יכול להשתנות וזה מאוד תלוי בנחישות שלך לשינוי ובכוח הרצון בשילוב ההבנה שאף אחד לא יעשה את העבודה במקומך והכול תלוי בך. כלי הריפוי נמצא בך ועליך מוטלת האחריות.
מתאים לכל אותם זוגות שקמים בבוקר והולכים לישון בלילה ומרגישים שהאיש או האישה שישנים לצידם משהו שם נגמר לא עובד ,התשוקה כבתה ויש אי שקט ומבקשים שינוי ואין את האומץ לעשות מעשה.. או לחלופין, לזוגות שרוצים להרחיב את המנעד הרגשי שלהם וללמוד עוד על מנת להשלים ידע שחסר..

כל כך מבינה אתכם  יקרים. כדי לומר לכם שבעשור האחרון חקרתי והתמקצעתי בטיפול זוגי ובעולםוהגירושין לעומק. וכדי שנרגיש ממש קרוב, הוא ביקר גם אותי. מול גירושין שעברתי לפני כ-6 שנים לאחר נישואים של כ-30 שנה.

מפגשים זוגיים

היה חשוב לי להביא את הקול שלי "קול האמת" ולהישמע ללב ולהראות שאפשר לחיות אחרת  ולא לקולות שיעכירו את האהבה שקיימת ביננו למרות הגירושין. לכן דאגנו שאהבה בננו תמשיך להתקיים גם אחרי 30 שנה ביחד כי לאהבה אין גיל כך למדתי לראות והיא לא קשורה לאם אני נשואה או גרושה. 

חקרתי את עולם הזוגות\זוגיות  כשהייתי בתוך וגם כשיצאתי ממנה  לפרספקטיבה מאוד רחבה שהובילה אותי לחקור את "הזוגיות הפנימית" שלי עם עצמי  כך קראתי לטיפול שלי בהתחלה ויצאתי למסע מאתגר בכול מה שקשור ביחסים שלי עם עצמי שהייתה נחוצה על מנת להשלים את המטריצה שלי והבנה שבעצם משם מתחיל הכול.
בואו לפגוש אותי לסדרת מפגשים מעצימה בגישה ופיתוח עם "קול האמת" קבוצת הדגל שלי האם יצא לכם לעצור רגע, להתבונן ולהקשיב לעצמכם. לעצור רגע, ללמוד על עצמכם ולהרגיש מה באמת מניע אתכם בחיים. מהו אותו כוח חיים שמתנהל דרכיכם?

מול עומס החיים, גידול הילדים, הזוגיות, המניות ומה קורה בעולמכם הפנימי בפרט... מזמינה אתכם לעצור לפחות הפעם הזאת ולהעניק לעצמכם מתנה ענקית ולחוות הקשבה, התבוננות פנימית והתפתחות עצמית ולקחת חלק במרחב אותו אני יוצרת. ערב שכולו שלכם, זהו ערב אישי בתוך קבוצה. ערב שהכל מתרחש בו מעצמו, כי הלב הוא המנחה אשר מוביל אתכם לראות את הדיוק קורה.
קבוצה לזוגות: מדברים זוגיות חדשה "קול האמת קבוצת כיוון מתוך "קול האמת" מדברים את החיים .

קבוצה לחבר'ה אחרי צבא/ הטיול הגדול:  שעדין אין כיוון והכל מבולבל. ניצור קבוצה שמדברת את החיים דרך "קול האמת"  עם מעט הרחבת שדה הראיה שמסייעת לתהליך הפנימי של כל אחד שיבחר להגיע. ניצור קבוצה עם המון אפשרות לבטא את הבלבול בכדי שכולנו יחדיו ניצור את המקום המדויק לכל אחד מכם, להתקדמותכם בדרך החיים המתמשכים, לתודעת שפע.

אחת לשלושה שבועות. ושימו לב, אם קיימת בכם תחושה בגוף, כמו 'אני זה לא מספיק טוב' מזמינה אתכם להתקשר ולהצטרף לקבוצה שתרגישו שאתם לא לבד בכול הסיפור הזה שניקרא חיים וביחד נפלס את הדרך בראיה אחרת וכיוון שירגיע את הרעש\בלבול.

מפגשים קבוצתיים