לטפל בי | מטפלים - רותי ברדה - רפלקסולוגית בכירה
רותי ברדה רפלקסולוגית בכירה

לפנייה ישירה לרותי:

רותי ברדה

רפלקסולוגית בכירה

רותי ברדה

050-8004522

phone4, phone, contact, telephone, support, call
שמי רותי ברדה ואני עוזרת לאנשים להרגיש טוב יותר ולהיפטר מכאבים, אשר פוגעים באיכות חייהם. אני מאמינה שלכל אדם ולכל גוף יש יכולת לרפא את עצמו, ובעזרת הטיפול שלי הגוף מקבל דרבון להמשיך את העבודה ואת הריפוי.

בהכשרתי אני רפלקסולוגית בכירה בוגרת מכללת ״מהות״ ומלווה רוחנית המשלבת בעבודתי כלים כגון: רייקי, הילינג פרחי באך ועוד.
בשנים האחרונות אני עובדת בקליניקה הפרטית שלי בנתניה ובקופת חולים וצברתי ניסיון במגוון רחב של כאבים ובעיות.
אני מזמינה אתכם לחוות את קסם המגע והריפוי שבטיפול.

אנשים מגיעים אליי בד״כ עם כאבים או משהו שפוגע להם בניהול אורח חיים איכותי ותקין. הטיפול משלב רפלקסולוגיה לצד שיחה עם המטופל (בהתאם לנכונות המטופל) על מנת להעצים את יעילות התהליך.

 

רפלקסולוגית בכירה

נתניה והסביבה

050-8004522 - רותי ברדה

הבעיות אותם נפתור:

כאבים אורתופדיים – טיפול להפגת כאבי גב, צוואר, מפרקים, דורבן בכף הרגל וכיו״ב

כאבי ראש – טיפול להפגת כאבי ראש ולהפחתת מיגרנות שחוזרות שוב ושוב

בעיות עיכול - טיפול בעצירויות, מחלות קרוהן וקוליטיס, מעי רגיז

הפגת מתח וסטרס – מתח וסטרס מצטבר בגוף שלנו כתוצאה מאורח חיים עמוס ולעיתים גם מטראומות וממשברים. חשוב לשחרר את המתחים לפני שייווצרו בגוף כאבים נוספים ואפילו מחלות.

תמיכה בטיפול לחולי סרטן – כמי שעברה בעצמה את מחלת הסרטן, וכמי שטיפלה ברבים העוברים את המחלה., נוכחתי לראות שהטיפולים שלי יכולים לתת לגוף אנרגיות ועוצמות ויסייעו לו לעבור את טיפולי המחלה ביתר קלות וביעילות.

אופן הטיפול:

האווירה הבטוחה בקליניקה מאפשרת למטופל להיפתח, לשוחח ולהתייעץ על נושאים המקשים עליו בחיים. המטופל מקבל טיפול רפלקסולוגי ובמקביל מתקיים שיח אשר מאפשר שינוי דפוסים מעכבים והחלפתם בדפוסים רצויים. אני מאמינה כי לחלק נרחב מהכאבים הפיסיים יש שורש בדפוס או אמונה מקדימה ש״תורמת לכאב״.  הטיפול המשולב מסייע לי להגיע למקסימום תוצאות רצויות.

איך מרגישים ומה מדווחים המטופלים בסוף?

מטופלים יוצאים מהטיפול עם חיוך מפה לאוזן, מרגישים שהראש התנקה והגוף קיבל אנרגיה טובה. לפעמים מספרים שמרגישים כאילו הם ״מרחפים״. הטיפול נמשך למעשה גם לאחר שהסתיימה שעת הטיפול, הגוף ממשיך לעבוד.

המטופלים מדווחים מטיפול לטיפול על התקדמות התהליך והתוצאות מרגשות מאוד. במרבית הטיפולים יש הקלה משמעותית בכאבים ורגיעה כוללת.

תעודות מקצועיות