לטפל בי | מטפלים - קשת תיירות וספא - עיסוי עד הבית

 עיסוי עד הבית

קשת תיירות וספא

אלי שממה - קשת תיירות וספא - עיסוי עד הבית

לפנייה ישירה לקשת תיירות וספא:

אלי קשת

phone4, phone, contact, telephone, support, call

054-9344098

עיסוי עד הבית

באר שבע עד חדרה

054-9344098 - אלי קשת

אלי שממה קשת תיירות וספא - עיסוי עד הבית
בקשת תיירות תמצאו מטפלים צעירים ובעלי מוטיבציה עם קהל לקוחות מרוצים הנהנים מעיסוי עד הבית. הטיפול אותו אנו מציעים מתאים למי שרוצה להתפנק בעיסוי משחרר ומרגיע ממתחי היומיום.
שעת שחרור לגוף ולנפש בלי הטרחה של לצאת מהבית. אם אתן נשים בגילאי 20-55 הנכן מוזמנות ליצור עמנו קשר או להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מסאז' בבית עדיף על מסאז' בספא - למה?

כמה פעמים סיימתם טיפול מפנק וחשבתם לעצמכם:
 ״עכשיו אם מישהו יכול לגלגל אותי למיטה שלי זה יהיה מושלם?״ 
בלי לצאת לרעש הרחוב, בלי להכנס לאוטו ולעלות על הכביש ולאבד כל טיפת רוגע שרכשתם בשעה האחרונה, בלי לחוות את החוץ, אלא להשאר עם הרוגע הפנימי הזה ולקחת אותו לאן שתרצו... מתוך המחשבה הזאת נולד ״עיסוי עד הבית״.
מזמינים אתכם לגלות את הקסם, ולקבל שירות ייחודי עד הבית >  There is no place like H-O-M-E.

העיסוים המומלצים ביותר:
עיסוי שוודי הוא העיסוי הפופולארי ביותר שלנו. העיסוי השוודי הוא עיסוי רקמות עמוק מרגיע שמשיג את התוצאות הטובות ביותר על עור חשוף ותוך שימוש בשמני עיסוי חיוניים. העיסוי השוודי שלנו הוא דרך נפלאה להירגע ולהשתחרר בין אם מכאבים פיזיים או מלחצים נפשיים.

עיסוי רקמות עמוק מבוסס על העיסוי הקלאסי או השבדי. שיטת העיסוי דומה, אבל התנועות הן איטיות יותר והלחץ המופעל הינו עמוק ומרוכז על אזורי מתח וכאב. עיסוי זה מיועד בד"כ להקלה על פציעה או התכווצות שרירים כרונית וכן מסייע בשחרור צוואר וגב תפוס, כאבי גב תחתון, שרירים מתוחים וכתפיים כואבות. הטיפול יכול לגרום לחוסר נוחות וכאב בנקודות מסוימות. רוב המעסים שלנו מיומנים גם בעיסוי רקמות עמוק, והם יוכלו להתאים את שיטות הטיפול שלהם בהתאם אם תבקשו זאת במפורש בתהליך ההזמנה.

צרו עמנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם
עיסוי מפנק עד הבית!