לטפל בי | מטפלים - ענבל קראוס - מטפלת בהומאופתיה קלאסית

מטפלת בהומאופתיה קלאסית

ענבל קראוס

ענבל קראוס - מטפלת בהומאופתיה קלאסית

לפנייה ישירה ענבל:

ענבל קראוס

phone4, phone, contact, telephone, support, call

050-8004508

מה היא הומאופתיה ואיך היא עובדת:
שלום,
שמי ענבל לויתן קראוס, נשואה לצור ואמא לברי ודניאל, מתגוררת בהוד השרון, מטפלת בקליניקה בהוד השרון ובתל אביב. 
לפני כ-10 שנים נקלעתי למצב קשה בחיי, לא מצאתי תכלית והרגשתי עייפה ומותשת מהחיפוש. באותה תקופה ניסינו, בעלי ואני להביא ילד שלישי לעולם ללא הצלחה מה שהוריד אותי עוד יותר למטה והמצב התגלגל וצבר כובד כמו כדור שלג.

התמזל מזלי והחיים כוונו אותי לטיפול הומאופתי אצל מטפלת מדהימה ששמה יהודית עמרה. הטיפול היה בשבילי משנה חיים, בעזרתו עליתי על דרך המלך, עליה אני צועדת עד עצם היום הזה. 

מעבר למכאובים הפיזיים בכוחה של ההומאופתיה להשפיע על כל רמות התודעה של האדם, מה שעושה אותה לשיטה יעילה ומאוד אפקטיבית. 
כיום לאחר שסיימתי ארבע שנות לימוד מקיפות של הומאופתיה קלאסית, בבית הספר להומאופתיה "ויטל" אני מטפלת הן בהומאופתיה קלאסית והן בשיטת יהודית עמרה.
 

מטפלת בהומאופתיה קלאסית

הוד השרון, תל אביב

050-8004508 - ענבל קראוס

ענבל קראוס מטפלת בהומאופתיה קלאסית
הומאופתיה הינה שיטת טיפול ייחודית שהתגבשה לקראת סוף המאה ה-18, כאשר רופא גרמני בשם סמואל האנמן ניסח את עקרונות הבסיס שלה. שמה נגזר מיוונית (הומאו - "דומה", פאתוס - "סבל, מחלה").

כל אחד מאתנו מגיע לעולם עם מערכת חיסון שאמורה לשמור על חוסנו ובריאותו במהלך חייו .
תלאות החיים, סגנון חיים, התבגרות הגוף ואיבריו והחוויות אותן חווה אדם בחייו, משנות את איזון המערכת והאדם וכך הופכת המערכת לפחות יעילה בתפקודה כשומרת הבריאות.

בפן הפיזי, הדבר עלול להתבטא בריבוי מחלות  מסוג שפעת, אלרגיות, דלקות, התפתחות מחלות אוטואימוניות ובאופן כללי ירידה בתחושת הבריאות והחיוניות.

מבחינה נפשית הירידה בתפקוד המערכת החיסונית, עלולה להתגלות כעייפות כרונית, שינה לא מרעננת, עצב, דיכאון, חוסר חשק כללי, חוסר תאבון או עודף תיאבון, רצון לברוח מהחיים בכל מיני דרכים כמו שתיית אלכוהול וסמים ועד כדי אי רצון להיות בחיים, חוסר חיוניות ופגיעה ביכולת לשמוח.
כאן, הטיפול ההומאופתי יכול מאוד לעזור. תפקידה של התרופה ההומאופתית, ה-"רמדי" להחזיר את האדם לנקודת האמצע שלו ובכך לאפשר למערכת החיסון וכוח החיים לחולל את הריפוי . 
ההומאופתיה עובדת ע"פ עיקרון "דומה בדומה מרפא"
מה זה אומר?


הדרך לרפא את המחלה היא באותה הדרך שבה התסמינים באים לידי ביטוי. כך, "מתעוררת" המערכת החיסונית למלא את תפקידה ולהחזיר את הגוף לאיזון ולשיווי משקל.

לדוגמה:
אדם בא לטיפול ומתוך השיחה איתו מתברר שהתסמין הפיזי ממנו הוא סובל ביותר הוא קור. כל הזמן קר לו ושום גורם חיצוני לא מצליח לחמם אותו. ה"הרמדי" (התרופה ההומאופתית) אותה אתן לו, תדמה מצב כאילו הכנסתי אותו לברכה עם מים קרים. כאשר "הוא יצא משם" פתאום יהיה לו חם כי הגוף יפתח תגובת נגד לקור וכך יחזיר את המצב לנקודת האמצע. 

זוהי אומנם דוגמה פשוטה מאוד אבל לפי העיקרון הזה, ניתן לרפא מצבים קשים ומורכבים.

שיטת הטיפול היא שילוב בין פגישות עם המטפל ונטילת "רמדי" יומיומית או אחת לפרק זמן.
התרופות מותאמות באופן ייחודי ואישי למטופל בהיסתמך על מה שיש לרפא אצל אותו אדם.
לטובת הצלחת הטיפול רצוי להיפגש עם ההומאופת אחת לחודש. 
הפגישות מתקיימות אצלי בקליניקה או באמצעות הסקייפ.
הנכם מוזמנים לקבוע פגישה עוד היום!
מטפלת בהומאופתיה קלאסית