לטפל בי | מטפלים - עמית רייכמן - מטפלת ברפואה סינית
מטפלת ברפואה סינית - פציעות ספורט,בעיות אורטופדיות

לפנייה ישירה לעמית:

עמית רייכמן

מטפלת ברפואה סינית - פציעות ספורט, בעיות אורטופדיות וכאב

עמית רייכמן

050-8090560

phone4, phone, contact, telephone, support, call
בעולם המודרני מספר האנשים הסובלים מכאבים למינהם, הולך וגדל. לחלקנו זה נגרם כתוצאה מעבודה משרדית ממושכת, ישיבה ארוכה מול מסך ללא פעילות גופנית מספיקה, מה שיוצר חסמים ותקיעויות הגורמות לכאבים. לאחרים כמו הספורטאים שביננו, הכאבים נוצרים דווקא מהתנועה האינטנסיבית, ומעצימות האימונים. אלו יוצרים מאמץ רב על שרירים ומפרקים וגורמים לעיתים קרובות לפציעות וכאבים מתסכלים.

שלום שמי עמית רייכמן ואני מטפלת מוסמכת ברפואה סינית. אני מטפלת בפציעות ספורט, בעיות אורטופדיות וכאבים כרוניים אחרים. אני מאמינה שאפשר לבחור אחרת, ללא תרופות משכחות כאבים ותרופות אנטי דלקתיות מרובות, לכן אני מקדישה את זמני ומרצי לרפואה הסינית. מצאתי דרך לרפא את הגוף ללא התערבות כימית כל כך משמעותית, להקל על הכאבים ולשפר את איכות החיים.

 

מטפלת ברפואה סינית - פציעות ספורט, בעיות אורטופדיות

כפר ידידיה

050-8090560 - עמית רייכמן

עמית רייכמן - מטפלת ברפואה סינית

הערכים המובילים אותי הם מקצועיות, הקשבה עמוקה למטופל ולצרכיו, מתן תמיכה וליווי לאורך תהליך הריפוי והטיפול עד להשגת המטרות

אז כן, לרפואה הסינית יש דרכים חכמות שעוזרות לגוף לרפא את עצמו וזה בדיוק מה שקסם לי...

כמי שעוסקת בספורט, החלטתי להתמקד בתחום, ללמוד ולטפל בפציעות ספורט מגוונות כגון בעיות גב וצוואר, כתף קפואה, מרפק טניס, בעיות ברכיים, דורבן ועוד. לרפואה הסינית יש פתרונות מוכחים בתחום אותם ישמתי ובהצלחה רבה במאות פציעות וכאבים בהם טיפלתי
בעבודתי, אני משלבת טכניקות טיפול משלימות של דיקור סיני, שיאצו וטווינא, בתוספת כלים כמו כוסות רוח, קינזיו טייפינג ומוקסה. כל אלו יוצרים טיפול כולל העוזר בהפגת כאב, פיזור דלקתיות, ושיפור טווח תנועה תוך תמיכה בגוף לריפוי עצמי.

הערכים המובילים אותי הם מקצועיות, הקשבה עמוקה למטופל ולצרכיו, מתן תמיכה וליווי לאורך תהליך הריפוי והטיפול עד להשגת המטרות.

החזון שלי הוא לסייע לכמה שיותר אנשים להחלים ולהבריא מפציעות ומכאבים בדרך ריפוי עתיקת יומין ואפקטיבית, שתומכת בצרכי הגוף ומרפאה לאורך זמן. 

אני מאמינה שאפשר לאזן את גופנו ולשמור על אורח חיים בריא נטול כאבים, סבל ותיסכול,  במינימום התערבות תרופתית ובעזרת ריפוי עצמי והפעלת תהליכי ריפוי טבעיים.
אני מזמינה אתכם להתנסות בטיפול תוך הקשבה לצרכים הייחודיים שלכם והתאמת שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר לגופכם. כי בשיטה זאת ניתן להגיע להשגים מיידים.
הקליניקה שלי נמצאת בלב מושב בעמק חפר עם ציוץ ציפורים ואוירה מרגיעה.