לטפל בי | מטפלים - עינב ארז - מאמנת באמצעות מסע
עינב ארז מאמנת באמצעות מסע והרפתקה בטבע

לפנייה ישירה לעינב:

עינב ארז - בשביל העניין 

מאמנת אישית ומובילה מסעות אישיים וקבוצתיים בטבע

עינב ארז

054-5246857

phone4, phone, contact, telephone, support, call
עינב ארז,
מאמנת אישית ומובילה מסעות אישיים וקבוצתיים בטבע, קוריסם וסדנאות להתפתחות ולמידה ממקום של חוויה והתנסות, מנחה ובונה צוותי הדרכה, בעלת נסיון של מעל 15 שנה בעבודה עם בני נוער ילדים ומבוגרים במגוון מסגרות, מדריכת טיפול באמצעות מסע והרפתקה בשטח.
 
דרך העשייה והתנסות בטבע, אנו נחשפים להתמודדויות שונות, ורוכשים אסטרטגיות למידה חדשות. בכל צעד יש הכרה נוספת ביכולת האישית, בחיזוק האמונה בעצמי.

את התחום למדתי מאהבה גדולה במכללת וינגייט ומכללת איק"א.

מובילה מסעות בשטח המאפשרים הורדת מסכות.
האתגר ביציאה לשטח מלמד אותנו איך להתמודד עם קושי.
הטבע מאפשר לאדם להתחבר לעולמו הפנימי, ולגלות בו מכשיר רב עוצמה לטיפוח מיומנויות חיוניות של מודעות עצמית, אמפתיה וקשב פנימי.

מאמנת אישית ומובילה מסעות אישיים וקבוצתיים בטבע

עוטף עזה, אשקלון, שדרות

054-5246857 - עינב ארז

עינב ארז מאמנת באמצעות מסע והרפתקה בטבע

׳דרך הטבע׳ - אימון אישי אחר

בקליניקה שלי ...     הקפה נראה כך!

מזמינה אותך לתהליך אימון אישי המשלב מפגשים בטבע.
מקום בו האימון והלמידה צומחים דרך החוויה וההתנסות.

כמה מילים על הסדנא של עינב... 

היום צפיתי מהצד וגיליתי מדריכה/דמות שיודעת מתי לזהות קושי/משבר שניתן בעזרתו לנסות ולנפץ את החומה או לפחות לעשות חור שדרכו ניתן לעבור ולגעת בלב של העומד מולה. ולייצר בצד השני אמון ויכולת ואולי יותר מזה רצון להקשבה. ופתאום יש בי תקווה שהנה אולי מצאתי את האיש הנכון שיכול לגעת בבת שלי ולגרום לה לעשות שינוי אמיתי. שיכול לתת לה את הכוח להאמין שהיא מסוגלת לעשות שינוי. שמעתי משהיא שיודעת להגיד את הדברים הנכונים מבלי להישמע מטיפה. ובעדינות כאילו מבלי שים לעשות השלכה מפעילות ספורטיבית ומהנה כביכול סתמית , לחיים האמיתיים לבעיות והקשיים האמיתיים שלאט ובקושי רב נאמרים פתאום ע"י הצד השני. בעת כתיבת המילים האלה אני מאוד נרגשת בעיקר כי זה נותן תקווה. ותקווה נותנת כח סבלנות ואורך רוח להמשיך ולא להרים ידיים בכל מה שקשור לילד שלך. היום אני יכולה להעיד שכל אחד צריך למצוא בשביל הילד שלו את הדמות האחת, זו  שיכולה להשפיע ולגעת בילד שלך.

ל.כ.
אמא שהשתתפה בסדנא אם-בת