לטפל בי | מטפלים - עופר גוטליב - מאסטר NLP
עופר גוטליב מאסטר NLP מתמחה לטיפול בחרדות, דכאונות

עופר גוטליב

מטפל NLP ושיטת העבודה של ביירון קייטי

לפנייה ישירה לעופר:

עופר גוטליב

050-8004582

phone4, phone, contact, telephone, support, call
שמי עופר גוטליב מאסטר NLP ואני מתמחה לטיפול בחרדות, דיכאונות ומשברים בחיים באמצעות שיטות מגוונות מתחום הפסיכותרפיה ההוליסטית. משתמש בעיקר בכלים רבים מתחום NLP, מיינדפולנס, דמיון מודרך וכן בשיטת העבודה של ביירון קייטי .

האני מאמין שלי הוא ששינוי יכול להתחולל בזמן קצר מאד ותפקידי לעזור למטופל למצוא את המשאבים הפנימיים שכבר נמצאים בו, ברגע שהם מתגלים- אין גבול ליכולתו של האדם לפרוץ קדימה בכל תחום בחייו!
 

מאסטר NLP מתמחה לטיפול בחרדות, דכאונות ומשברים

חיפה והקריות

050-8004582 - עופר גוטליב

עופר גוטליב - מאסטר NLP מתמחה לטיפול בחרדות, דכאונ

הנני משלב מספר שיטות עבודה הנותנות מענה למגוון עצום של בעיות חרדה, דימוי עצמי ודכאון

שיטת עבודה
בטכניקת NLP

NLP (ראשי התיבות של Neuro Linguistic Programming ) היא למעשה אוסף עצום של טכניקות שהחלו להתפתח בשנות ה60 של המאה ה20 וממשיכות להתפתח עד עכשיו. טכניקות אלו הן רבות בעלות עוצמה, ומסוגלות לחולל שינוי בדפוסים האוטומטיים שנוצרו בחשיבה ובהתנהגות ולהפוך אותם לדפוסים חדשים מלאי עוצמה, אנרגיית חיים ומסגור מחדש של אירועי החיים כך שיעצימו אותנו בכל תנאי ובכל אתגר בחיים שכולנו פוגשים.

שיטת העבודה
של ביירון קייטי

שיטה שפותחה בידי אשה אמריקאית שנכנסה לשנים רבות של שקיעה במצבי דיכאון וחרדה קשים. ברגע של הארה  קייטי הבינה בבת אחת שהסבל שלנו בחיים מגיע כתוצאה מכך שאנחנו מאמינים ומזוהים עם המחשבות שלנו. שיטת "העבודה" שהיא פיתחה מחוללת הפרדה בין האדם למחשבות שלו ומביאה אותו לשחרור עצום 

שילוב של שיטות אלו ושיטות נוספות נותן מענה למגוון עצום של בעיות חרדה, דימוי עצמי, דיכאון ומשברים בכל שלב בחיים. האנשים המגיעים אלי מקבלים סט כלים שהם יכולים להשתמש בו בעצמם כך שאפשרי גם במספר נמוך יחסית של פגישות להגיע לתוצאות מעולות ושיפור ניכר באיכות החיים.