לטפל בי | מטפלים - סיגלית דויד - מטפלת גופנית וריגשית

סיגלית דויד

מטפלת גופנית וריגשית

סיגלית דויד - מטפלת גופנית וריגשית

מודעות עצמית מביאה ליכולת שלי לקחת אחריות על התנהלותי בחיי מתוך בחירה ולא מתוך כפייה

לפנייה ישירה לסיגלית:

סיגלית דויד

054-5219746

phone4, phone, contact, telephone, support, call
שלום, שמי סיגלית דויד,
אני מטפלת גופנית-ריגשית מוסמכת ועובדת במספר שיטות טיפוליות המשלבות שיחה, עבודה עם הגוף לשחרור כאבים פסיכוסומטיים, עבודה עם הרגש לשחרור חוויות ומטענים שהצטברו ועבודה עם תפיסות ואמונות שנוצרו עם השנים כתוצאה מחוויות שעברנו, מחינוך שקיבלנו, כתוצאה מערכות יחסים וקשרים שחווינו מראשית ילדותינו ועד היום.
 
הרבה אמונות ותפיסות מנהלות את חיינו ומבלי שנשים לב אנו חיים במידה מסויימת על אוטומט של דפוסים ואמונות. דפוסים אלו חוסמים מאיתנו להיות נטו אנחנו, בהתאם ליכולות, לכישורים, לפוטנציאל ולמקורות הכח האינדבידואלים שאנחנו נתברכנו בהם.

בעזרת שיטות טיפוליות כגון פסיכותרפיה גופנית, אקסס בארס, תטא-הילינג, הקשבה אקטיבית, קלפים אינטואיטביים, שיטת המסע, דמיון מודרך , יצירה ועוד…. אני עוזרת לאנשים שמגיעים אלי על סף משבר או תקיעות אישית או בינאישית, להבין מה האמונות והתפיסות המעקבות שיוצרות את המשבר בחיים, מה המשאבים האישיים ומקורות הכח האינדבידואלים שעוזרים לכל אחד להתחבר ולהתעצם אל עצמו על מנת שיוכל לנהל את חייו בהגשמה מלאה ולחוש ראוי ובעל ערך.
 
חשוב לדעת: היכולת שלי ליצור את חיי יכולה להתאפשר רק לאחר שהבנתי מה חוסם אותי ומה אפשרי עבורי כדי ליצור את חיי בהתאם לבחירותי ובהתאם למקורות הכח והמשאבים הקיימים בי, ורק לאחר שניקיתי אמונות מעקבות.
התוצאות מדברות בעד עמצן. שווה לנסות 

מטפלת גופנית וריגשית

מודיעין והסביבה

054-5219746 - סיגלית דויד

סיגלית דויד מטפלת גופנית וריגשית

אני מאמינה שכל אדם ראוי לחיות את חייו מתוך הגשמה ומימוש של עצמו!

טיפול פרטני באקסס-בארס: עוזר לנקות אמונות מעכבות, לפרוץ מחסומים רגשיים, להפתח לתודעה הגבוהה וממנה ליצור ולהגשים רצונות ויכולות בהתאם לפוטנציאל הקיים בי.

הנחית קורסי אקסס-בארס לקבוצות: מלמדת את השיטה, כיצד ניתן באמצעות 32 נקודות בראש לאפשר לנקות אמונות מעכבות ומחסומים רגשיים.

השיטה מיועדת ככלי טיפולי נוסף למטפלים, או לאנשים המעוניינים לטפל בבני משפחה/מכרים.