לטפל בי | מטפלים - נגה עזרא - ​ ​מנחה ומטפלת בשיטת NLP

נגה עזרא

מנחה ומטפלת בשיטת NLP

נגה עזרא - הצלחה בקריירה, מטפלת ב-NLP

לפנייה ישירה לנגה:

נגה עזרא

052-4894990

phone4, phone, contact, telephone, support, call
נגה עזרא - מנחה ומטפלת בשיטת NLP - טיפול בחסמים וטראומות ויצירת עתיד רצוי

אני נגה עזרא, גרה בחיפה, בעלת תחומי עניין מגוונים.

את חיי המקצועיים התחלתי לפני שנים דווקא כרואת חשבון, מסלול שקדם אותי לעמדת נהול בכירה בתחום הכספים ומשאבי אנוש. המקום הזה אפשר לי הצצה אל מאחורי הקלעים של מנהלים, עובדים, ואנשים בכלל.

הפלא הזה שקרוי מוח האדם נתגלה לי מכל היבטיו מצד אחד הדמות שרואים מבחוץ ומצד שני האני הפנימי הסמוי , שמנהל גם את המנהל.  הופתעתי לגלות עד כמה החלטות מושפעות משיקולים שאינם רק רציונליים,  שדווקא האני הבלתי נראה הוא שמושך בחוטים. בכל הפעמים שהוא ניצח, "האני הפנימי" הזה הופתעתי מחדש לגלות את כוחו. לעיתים הוא היטיב עם האדם אבל פעמים רבות הוא היה בלם , שלא אפשר את הצעד הנכון הבא, עם השנים וככל שהעמקתי לחקור גיליתי אותו גם בתוכי... האני הבלתי נראה הזה הוכיח לי שכוחו רב משנראה לעין והשפעתו נוגעת בכל תחומי החיים - משברים אישיים, קריירה, זוגיות, הורות למעשה בכל תחום משמעותי בחיים. 

הסקרנות להבין את התופעה הזו והצורך שלי בשנוי ומשמעות הביאו אותי לחקור ולחפש תשובות בספרות ובקורסים ללמוד שיטות לשליטה וכוון התת מודע. עד שנחשפתי ל NLP   ו... פתאום הכל התבהר לי,  ה NLP אפשר לי להבין תופעות שקרו לי ולסובבים אותי ולראות את ההגיון שבהם. זה אפשר לי לקבל ולאהוב את מה שאני רואה ומרגישה, ולשמוע את הקולות של חיים חדשים,  החיים שאני רוצה לחיות. כיום אני עצמאית, עוסקת במה שאני אוהבת, נהנית משפע  ובוחרת את מה ואת מי שמתאים עבורי.

כיום אני מובילה תהליכים של שינוי אצל אחרים   
אני בעיקר אוהבת לפרק קשרים רגשיים מעכבים - מערכות יחסים שהסתיימו וממשיכות ל"נהל את החיים" ולהשפיע על קבלת החלטות. ( פרידה, משולש אהבה, אובדן)  וכמובן מתמחה בקדום קריירה –קבלה לעבודה, קידום בעבודה ומעבר משכיר לעצמאי מצליח.
 

מנחה ומטפלת בשיטת NLP

חיפה, קריות והסביבה, קרית טבעון, רמת ישי

052-4894990 - נגה עזרא

נגה עזרא - מנחה ומטפלת בשיטת NLP

אתם מרגישים תקועים במקום? רוצים לקבל החלטות מושכלות בקריירה וזוגיות?
הנכם מוזמנים ליצור עמי קשר עוד היום