לטפל בי | מטפלים - מיכל דורון - מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי ורקמות עמוק
מיכל דורון - מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי

מיכל דורון

מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי ורקמות עמוק, רפואה משלימה

לפנייה ישירה למיכל:

מיכל דורון

050-8090981

phone4, phone, contact, telephone, support, call
ריפוי מתחיל בתשומת לב...
שמי מיכל דורון. מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי ורקמות עמוק, טריגר פויינט ושיקום תנועה. בוגרת המכללה ההוליסטית בכרכור. 

בכובעי השני, אני מאמנת כושר, בוגרת מכון וינגייט ומורה לפילאטיס. חברה בהתאחדות מקצועות הטיפול בספורט, כאב ושיקום תנועה - Bodywork .את דרכי המקצועית התחלתי לפני שנים רבות כמורה לתנועה ומחול מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. התנועה מזינה את חיי בכל הרבדים והיא מי שאני.

כבר כילדה ומתוך סקרנות גדולה לגוף האדם, הרגשתי כמה חשובה התנועה לגוף ולנפש כאחד. עם השנים הבנתי שאין מכונה מורכבת וחכמה יותר ממנו. זהו מבנה הנדסי מושלם שלכל חלקיו, הקטנים והגדולים, יש חשיבות.

בעקבות מספר פציעות לאורך השנים ומתוך חיפוש אישי אחר דרך להתגבר ולהשתקם, העמקתי עוד ועוד את הידע שכבר רכשתי והדרך נעשתה לי ברורה יותר ויותר. פניתי ללימודי עיסוי רפואי-הוליסטי עם הבנה שיש להסתכל על הגוף כעל דבר שלם. עבודתי בקליניקה מבוססת על שנים רבות של עבודה עם הגוף והכרת המערכת שריר-שלד-פאשיה.
 

מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי ורקמות עמוק

חיפה

050-8090981 - מיכל דורון

מיכל דורון מטפלת בכירה בעיסוי רפואי-הוליסטי ורקמות
בטיפולים, אני משלבת את עולמי התנועתי. לעיתים קרובות המטופל אינו פסיבי. אני מאמינה בשיתוף פעולה ביני  לבין מטופליי ויודעת מניסיוני, כי רק טיפול לא ישיג את התוצאה הנדרשת באופן מלא. זהו רקוד טנגו. אני מאירה את הדרך, תומכת בה בעזרת ארגז הכלים שאני צוברת לאורך השנים ומלווה. למטופל יש אחריות על בריאותו וכל שעליו לעשות הוא לאפשר לעצמו לעבור דרך כדי להתחבר מחדש לגופו, לנפשו ולצרכיו. 

אני מלווה מטופלים משנת 2007 ומרגישה ברת מזל לעסוק במקצוע שאני אוהבת, שהאתגרים בו רבים ושמאפשר לי להיות חלק קטן משינוי גדול.
מזמינה אתכם לצאת איתי למסע של ריפוי, הקשבה מחודשת למעטפת שלנו שכל כך ראוייה לה, וכך להגיע לאיזון ואורח חיים בריא ומודע יותר.
 
תעודות מקצועיות:
"מיכל.. ישנם סוגים רבים של מטפלים/ות ורמות שונות של יכולת טיפול.
מיכל נמצאת איפה שהוא ברמה בין הטובים שתמצא ) אם זכית לכך( לבין הטובים ביותר שתמצא. מיכל מטפלת מובהקת של אלמנט המים. רך, איטי ואט אט, בלי כאב ובלי תנועות פתאומיות, הנוקשות נעלמת, הכאב משתחרר וקלילות נעימה מתחילה לשרות באבריך.
 
גדולתה וייחודה של מיכל, מעבר לנתינה המדהימה שלה, היא שילוב מנצח בין רגישות מופלאה ליכולת לתת מקום לך, לכאביך, הפיזיים והנפשיים ובדיוק הנכון, במינון הנכון, לשחרר זאת בקצבך שלך. אחת התכונות הנדירות אצל מיכל, היא מוסריות הטיפול הגבוהה שלה. אין חיפופים ואין הנחות. היא מקצועית ומקצוענית.
מעבר להיותה מקסימה.
 זהו..אמרתי הכול.. אלדן פרידמן"
עדויות מטופלים מרוצים: