ד"ר שולמית רונן
תרפיית אור צליל וצבע – לגילוי פוטנציאל האור שבך, אבחון וייעוץ להשגת תוצאות.

אזור שירות: קרית טבעון, חיפה, זיכרון יעקב והסביבה. טלפון: 050-8004515

תרפיית אור, צליל וצבע - לגילוי פוטנציאל האור שבך. אבחון ויעוץ להשגת תוצאות

ד"ר שולמית רונן מפתחת מודלים ללמידה ולתקשורת בין – אישית, מנחה ומכשירה אנשי מקצוע, מורים ומטפלים לילדים, נוער ומבוגרים לאיתור, זיהוי וטיפול בילדים ומבוגרים ולבעלי צרכים מיוחדים.

השיטה נותנת מענה לאיזון וטיפול בכאבים (בעיות פיזיות, בעיות רגשיות ובעיות התפתחותיות כאחד) באמצעות אור ומרכיבי האור – צבעים וצלילים.

הרצאות, קורסים וסדנאות

לאירועים פרטיים ועסקיים במגזר המוסדי כגון: חברות, ארגונים, מועדונים, ועדי עובדים, מפגשי מנהלים ומקבלי החלטות ועוד... ההרצאה נבנית בהתאם לצרכי הארגון.


אני מאמינה כי כוח הריפוי, הידע והיכולות חבויים בתוכך וביחד, נגלה את האור הטמון בך!

צבעים - ד"ר שולמית רונן
כוחם של הצבעים

צבעי הקשת מהווים אנרגיה רוטטת על גווניה. אחד היתרונות החשובים של הצבע הוא בשימושים שבו – בתחום האישי, מקצועי ועסקי שמרבית מערכות היחסים מתנהלים סביבו.

הצבעים עשויים להיות מועילים בתחומים רבים מעבר ליכולתם לרפא, כגון: מדיטציה, ריפוי מרחוק, להחלמה וכיו"ב. כל צבע מקרין את התדר המסוים שלו ועליו אנחנו מגיבים.

הצבע מסמל ועונה על מצבים שונים, כגון: עונות השנה, כיוון, מעמד ומלכות, הוא כוח מרפא חיוני.

קרן יחידה של אור שמש מקיפה את כל צבעי הספקטרום, ועם זה הצבעים הבדידים שאנו רואים תלויים בזהות קרן השמש הנספגת בסביבה ומשתקפת.

לדוגמה, עלה של עץ סופג את כל הקרינה חוץ מן האור הירוק המשתקף ממנו, וכך ביכולתנו לראות את העלה כירוק... צבע הוא הכל, שכן איננו עשויים אלא אור וצבע.

הצבעים והשפעתם על חיינו"הצבעים והשפעתם על חיינו" - מנחה ד"ר שולמית רונן

עולם הצבעים הוא עולם מרתק ומלא עוצמה ויופי, כמו כן מלא בהתחדשות במגוון האפשרויות הרבות.

כיצד עולמם של הצבעים מאפשרים לצוותי עבודה בארגון ובחברות ליצור תקשורת מקרבת ללא תחרות? כיצד זה קורה ומה השפעתם של הצבעים על הצוות? מה אומר הצבע על מצב הרוח?

השפעת הצבעים על כל אדם ובצוות בפרט, מאפשר לאדם  לגלות את איכויותיו וכישוריו בכל הרמות, וכצוות מחזק כל אדם באיכויות הנסתרות ולערכים בוני אמון ומערכות יחסים טובה יותר המניבה תוצאות לצוות, לארגון ולחברה.

הסדנאות מותאמות לצרכי הצוות בארגון בהתאם לצרכים, והחשוב ביותר – העצמה וחיזוק לתובנות מניבות חשיבה ופעולה כדי לגרום לעשייה מועילה לצוות כולו. 

המפגש מלווה בהדגמות.

המלצות - ד"ר שולמית רונן

הצטרפו אליי למסע התבוננות דרך קשת הצבעים במעגלי החיים לגילוי העצמי החדש שבך והרחבת האופקים שיובילו אתכם למקום בו אתם חפצים להיות!

ד"ר שולמית רונן
תרפיית אור צליל וצבע – לגילוי פוטנציאל האור שבך

אזור שירות:
קריית טבעון, חיפה, זיכרון יעקב והסביבה

טלפון:
050-8004515 - ד"ר שולמית רונן

דואר אלקטרוני: maayanr1@bezeqint.net