לטפל בי | מטפלים - מטפלים - מה צריך לעשות כדי לקבל פניות דרך האינטרנט ?

בואו תמצאו את המטפלים או המאמנים הבאים שלכם

flower, flower, nature, plant

לטפל בי

חפשו כאן

על מנת לקבל פניות דרך האינטרנט המטופל צריך להכיר אתכם ולסמוך עליכם.
ולכן, בכל פרסום אינטרנטי עליכם להציג את עצמכם כך:


1. תמונה – תמונה מקצועית וגדולה, מייצרת חיבור אליכם. המתעניין רוצה להכיר אתכם בטרם יפנה, זה משרה אצלו תחושת ביטחון. ללא תמונה הסיכוי שיפנה אליכם שואף לאפס.

2. טקסט ברור – מענה ל-4 שאלות חשובות: 1. האם אתם יכולים לטפל בו ? (באיזה אוכלוסיות אתם מטפלים). 2. האם יש לכם פיתרון לבעיה שלו? (איזה בעיות אתם פותרים) 3. מה הטכניקה שאיתה אתם עובדים? (איך היא יכולה לעזור בפיתרון הבעיה של המטופל המתעניין). 4. מי אתם? (מה הרקע שלכם, איזה תעודה יש לכם וכמה ניסיון יש לכם).
תוספות מומלצות למטפלים:

3. הצגת המלצות מטופלים – מומלץ - אם תציגו לגולש המלצה של מישהו עם אותה בעיה כמו שלו שהצלחתם לעזור, זה ישרה על המתעניין ביטחון והרגשה שהגיע למקום הנכון. כך שירצה לפנות אליכם מיד.

4. הצגת תעודות מטפלים – מומלץ - הניסיון מראה שמטפלים שהציגו תעודות, קיבלו יותר פניות דרך האינטרנט. זה לא חובה, אך יכול להיות שאם יש לכם את התעודות המתאימות תוכלו להרשים את המתעניין כך שירצה לפנות אליכם באופן מיידי.

5. סרטון וידאו - מומלץ - סרטון וידאו מעלה את הסיכויים לפניות. כמו שכתבתי בסעיף התמונה, וידאו אפילו יותר מגביר אצל המתעניין את התחושה שהוא מכיר אתכם, זה עוזר לו להרגיש שהוא סומך עליכם. הסרטון לא חייב להיות מצולם על ידי צלם מקצועי, אך מומלץ. ובכל מקרה צריך להעביר את המסר הנכון.

מטפלים - מחפשים אתכם בגוגל (כלומר מחפשים פיתרון לבעיה בגוגל):

1. לטפל בי – פורטל מטפליםהמטופל מחפש פיתרון לבעיה שלו בגוגל והוא מגיע אל הדף המקצועי שלכם דרך לטפל בי' שמקודם בגוגל. זו הפלטפורמה היחידה שנותנת דף מקצועי מלא ללא פרסומות והסחות, כך שמתעניין שנכנס לדף שלכם, סיכוי מאוד גבוה שיפנה בהנחה שהדף ברור ועונה על הצורך שלו.
להצטרפות לחצו כאן

2. אתר אינטרנט משלכם - באתר אינטרנט שלכם אתם יכולים להציג בצורה דומה, רק שאת האתר תצטרכו לקדם בעצמכם על ידי כתיבת מאמרים או לשלם על קידום ממומן.

3. אינדקסים של מטפלים – לא מזיק לנסות ולמצוא מקומות נוספים שיכולים להביא לכם פניות. רק שימו לב שכל האלמנטים שציינתי קיימים – תמונה גדולה, טקסט ברור ותוספות מומלצות.

בסופו של דבר המטרה שמי שמחפש טיפול ימצא אתכם בגוגל, עם התוכן המקצועי שייצר לכם פניות מדויקות.
זה קורה יום יום למטפלים אחרים, הגיע הזמן שגם אתם תתחילו לקבל פניות דרך האינטרנט.

אשמח לענות לשאלות:

טלפון: 050-8274421 - מיכל ילוז 

מה צריך לעשות כדי לקבל פניות דרך האינטרנט?

מאת: מיכל ילוז, מלכת האינטרנט