לטפל בי | מטפלים - לנה שטסקרוב - נטורופתית מוסמכת ומאמנת אישית

לפנייה ישירה ללנה:

לנה שטסקרוב

נטורופתית מוסמכת

לנה שטסקרוב

054-5212746

phone4, phone, contact, telephone, support, call

נטורופתית מוסמכת

קליניקה בירושלים
ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

054-5212746 - לנה שטסקרוב

לנה שטרסקוב

אימון אישי כולל טכניקות יעילות ביותר להשגה ממוקדת של מטרות חיים, התמודדות עם חסמים ודפוסי התנהגות מעקבים ורכישות מיומניות חדשות שמקדמות אל עבר המטרות הרצויות.  זה אפשרי גם עבורך ! 

שירות טיפול מרחוק: פגישות דרך הסקייפ לכל חלקי העולם, השירות כולל אבחון, בניית אסטרגיה טיפולית, הקניית כלים המתאימים ביותר לבעיה אישית שלך ומעקב אחרי התקדמות תהליך הריפוי. 

לנה שסטקוב: נטורופתית מוסמכת
אני עוזרת לאנשים לבנות ולנהל אורח חיים בריא, לרפא הפרעות בריאות, להגדיר מטרות וחזון אישי, לבנות תוכנית פעולה שעובדת להגשמת המטרות והחזון האישי צעד אחר צעד, למעלה מ-15 שנים . 


החזון שלי: לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים בריאים, שמחים, מאושרים, מתוך עוצמה ומימוש פוטנציאל הפנימי, כישורים ויכולות אישיים בהנאה ואהבה לחיות את החלום ולחגוג את עצמם יום יום בחיים! 

למי הטיפול מתאים? אנשים שסובלים מבעיית בריאות ומעוניינים לטפל בעצמם בדרך טבעית באופן שלם, שורשי ועמוק.

מתאים במיוחד לסובלים מ:

  • הפרעות מטבוליות: רמה גבוה של סוכרים בדם, רמה גבוה של שומנים בדם, השמנה, יתר לחץ דם, דלקות במערכת העיכול, דלקות פרקים, הפרעות בתפקוד בלוטת התריס, הפרעות הורמונאליות.

  • עודף חומציות בדם ועודף רעלים בגוף: כאבי ראש, נפיחות בגוף ותחושת גודש, עודף ליחה, חולשה ועייפות. 

  • הפרעות עיכול: דלקות בערכת העיכול, אלרגיות, רגישויות ואי סבילות למזון, משקל גוף לא יציב, השמנה, גזים ונפיחות בבטן, עצירות או שלשול,  קושי בספיגה ופירוק המזון, עודף רעלים בעיכול, קנדידה, הליקובקטר פילורי, טפילים.

  • הפרעות במערכת העצבים: עצבנות, שינויים במצב רוח שפוגעים באיכות חיים, כאבים ראש והפרעות שינה, עייפות  כרונית, בעיות זיכרון, הפרעות בפוקוס וריכוז, דיכאון, חרדה, לחץ ומתח מוגברים.

  • הפרעות במערכת החיסון: נטייה להתקררויות ומחלות חורף, מזהמי מעיים, אלרגיות, הידבקויות מהירות.

  • הפרעות במערכת שלד ושרירים: כאבי שרירים, כאבי ודלקות פרקים, חולשה במערכת שלד שריר.

  • הפרעות במערכת כלי דם: יתר לחץ דם, טרשת עורקים וסתימות בעורקים, חולשת ורידים ודליות.

  • הפרעות  נשימה: אלרגיות, נזלת כרונית, גודש באף, שיעול כרוני, נשימה רדודה.

  • הפרעות עוריות: אקנה, אטופיק דרמטיטיס, אקזמה, פסויראזיס, סבוריה.

קצת על עצמי - לנה שטרסקוב
בגיל 18 התחלתי לימודי פסיכותרפיה גופנית מסלול של 5 שנות לימוד מתוך צורך אישי עמוק בטיפול, עברתי ילדות מורכבת מאוד וגדושה בחוויות טראומטיות, אשר פגעו משמעותית בבריאות הפיזית והנפשית שלי.

בהמשך, הרגשתי שחסר לי ידע וכלים על מנת לטפל בחוסרים תזונתיים שנוצרו אצלי בעקבות אורח חיים מודרני לקוי שהיום כמעט כל אדם מנהל באופן לא מודע. לכן נרשמתי ללימודי נטורופתיה מסלול של עוד 4 שנים שבמהלכם רכשתי ידע ששינה לגמרי את אורח החיים שלי ושידרג משמעותית העבודה שלי עם מטופלים.

הגוף שלנו הוא המקדש לנשמה האין סופית שאנחנו שדורש מזון איכותי, דלק וחלקי חילוף איכותיים לצורכי בנייה ושיקום תקינים. עוד מימי הרמב"ם נפוץ המשפט " היו מזונותיך לתרופותיך " וכך זה קורה עד היום. למזון יש השפעה עצומה על איכות חיים שלנו ומצב בריאות הגוף והנפש שלנו. היום אני ניזונה מאוכל שמספק דלק איכותי לגוף שלי ומאפשר לי לחיות  מתוך עוצמה, שמחה, בריאות, הנאה ואהבה. זה אפשרי גם עבורך !

במקביל ללימודי נטורופתיה למדתי אימון אישי כלי שמתמקד בהגדרת מטרות, בניית חזון אישי ותוכנית פעולה - למימוש חזון, מטרות וחלומות.

נטורופתיה:
היא שיטת טיפול טבעית המתייחסת לאדם כמכלול: גוף, רוח ותודעה כאשר אלמנט התודעה מכיל בתוכו את המודע והתת מודע, את השכל ואת הרגש. שיטת טיפול עתיקת שנים שמשתמשת בכלים טבעיים בלבד כגון: תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתרים, פרחי באך, תוספי תזונה, דמיון מודרך, נשימה מודעת, מגע ומדיטציה.

מטרת הטיפול הנטורופתי היא לאתר את שורש הבעיה שיוצרת חוסר איזון וגורמת להפרעות בריאות ולהעניק לאדם מענה שלם, שורשי ועמוק המתייחס לכל הרבדים שמרכיבים את האדם.

אם כבר קיימת בעיה או הפרעת בריאות  - זה סימן לכך שיש חוסר איזון, שיש הפרעה כל שהיא שמפרה את האיזון.

המטרה בטיפול נטורופתי זה להביא את האדם לאיזון ולבריאות חזקה ויציבה ברובד פיזי, רגשי, שכלי ואנרגטי בעזרת כלים טבעיים בלבד.