לטפל בי | מטפלים - לנה שטסקרוב - נטורופתית מוסמכת ומאמנת אישית

לפנייה ישירה ללנה:

לנה שטסקרוב

נטורופתית מוסמכת פסיכותרפיסטית גופנית ומאמנת אישית

לנה שטסקרוב

054-5212746

phone4, phone, contact, telephone, support, call

נטורופתית מוסמכת פסיכותרפיסטית גופנית ומאמנת אישית

קליניקה בירושלים
ימים א'-ה': 09:00-20:00
יום ו': 09:00-14:00

054-5212746 - לנה שטסקרוב

לנה שטרסקוב

אימון אישי כולל טכניקות יעילות ביותר להשגה ממוקדת של מטרות חיים, התמודדות עם חסמים ודפוסי התנהגות מעקבים ורכישות מיומניות חדשות שמקדמות אל עבר המטרות הרצויות, אימון אישי מאפשר לאלפי אנשים לחיות את החלום שלהם ולחגוג את עצמם יום יום בחיים. זה אפשרי גם עבורך ! 

שירות טיפול מרחוק: פגישות דרך הסקייפ לכל חלקי העולם, השירות כולל אבחון, בניית אסטרגיה טיפולית, הקניית כלים המתאימים ביותר לבעיה אישית שלך ומעקב אחרי התקדמות תהליך הריפוי. 
לנה שסטקוב: נטורופתית מוסמכת, פסיכותרפיסטית גופנית מוסמכת, מאמנת אישית מוסמכת ומטפלת בביואנרגיה מוסמכת.
כבר 13 שנים אני עוזרת לאנשים לבנות ולנהל אורח חיים בריא, לרפא הפרעות בריאות, להגדיר מטרות וחזון אישי, לבנות תוכנית פעולה שעובדת להגשמת המטרות והחזון האישי צעד אחר צעד. 
 
החזון שלי:  לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים בריאים, שמחים, מאושרים, מתוך עוצמה ומימוש פוטנציאל הפנימי, כישורים ויכולות אישיים בהנאה ואהבה לחיות את החלום ולחגוג את עצמם יום יום בחיים! על ידי נתינה והשראה לי יש את הכוח ליצור עולם טוב עבור כולם! 
 
קהל יעד: אנשים שמרגישים תקועים, עובדים בשביל חלומות של מישהו אחר, בעלי קושי להגדיר מטרות ולהשיגם, בעלי ביטחון וערך עצמי נמוך, בעלי מוטיבציה ירודה, אנשים שמרגישים שהם עדיין לא חיים מתוך הפוטנציאל הפנימי ומוכנים להשקיעה בעצמם כדי לממש את היכולות הכישורים הטמונים בהם ורוצים לקחת אחראיות על חייהם כדי לחיות את החלום שלהם.  

אנשים שסובלים מהפרעת בריאות כל שהיא  ומעוניינים לטפל בעצמם בדרך טבעית באופן שלם, שורשי ועמוק. מתאים במיוחד לסובלים מ:
  • הפרעות מטבוליות: רמה גבוה של סוכרים בדם, רמה גבוה של שומנים בדם, השמנה, יתר לחץ דם, דלקות במערכת העיכול (קרוהן קוליטיס, גסטריטיס\הולקוס), דלקות פרקים, הפרעות בתפקוד בלוטת התריס(היפותירואידיזם\ היפרתירואידיזם), הפרעות הורמונאליות.
  • עודף חומציות בדם ועודף רעלים בגוף: כאבי ראש , נפיחות בגוף ותחושת גודש , עודף ליחה  במערכות שונות בגוף( נשימה, עיכול). חולשה ועייפות. 
  • הפרעות עיכול: דלקות בערכת העיכול, אלרגיות, רגישויות ואי סבילות למזון, משקל גוף לא יציב, השמנה, גזים ונפיחות בבטן, עצירות או שלשול,  קושי בספיגה ופירוק המזון, עודף רעלים בעיכול, מזהמים מעיים: קנדידה, הליקובקטר פילורי, טפילים.
  • הפרעות במערכת העצבים: עצבנות, שינויים במצב רוח שפוגעים באיכות חיים, כאבים ראש והפרעות שינה, עייפות  כרונית, בעיות זיכרון, הפרעות בפוקוס וריכוז, דיכאון, חרדה, לחץ ומתח מוגברים.
  • הפרעות במערכת החיסון: נטייה להתקררויות ומחלות חורף, חולשה במערכת החיסון ונטייה לדלקות שונות בגוף, מזהמי מעיים, אלרגיות, הידבקויות מהירות בחיידקים ווירוסים שונים.
  • הפרעות במערכת שלד ושרירים: כאבי שרירים, מתח ותפיסות בשרירים, התכווצויות בשרירים, כאבי ודלקות פרקים, חולשה במערכת שלד שריר.
  • הפרעות במערכת כלי דם: יתר לחץ דם, לחץ דם נמוך, טרשת עורקים וסתימות בעורקים, חולשת ורידים ודליות( ורידים בולטים ), פלפיטציה והפרעות דופק, קור בגפיים וזרימת דם לקויה בגוף.
  • הפרעות  נשימה: אלרגיות, נזלת כרונית, גודש באף, שיעול כרוני, עודף לילה, נשימה רדודה.
  • הפרעות עוריות: אקנה, אטופיק דרמטיטיס, אקזמה, פסויראזיס, סבוריה.
קצת על עצמי: בגיל 18 התחלתי את לימודי פסיכותרפיה גופנית מסלול של חמש שנות לימוד מתוך צורך אישי עמוק בטיפול , עברתי ילדות מורכבת מאוד וגדושה בחוויות טראומטיות ,כל החוויות ילדות שלי צמצמו את הנאה שלי מהחיים, את הביטחון העצמי שלי ופגעו משמעותית בבריאות הפיזית והנפשית שלי. לכן חיפשתי דרך לעזור לעצמי ומצאתי מענה כולל בלימודי פסיכותרפיה גופנית שעד היום אני מודה כל רגע בחיים על ההחלטה ללמוד את התחום הזה בגיל כל כך צעיר. יחד עם זאת הרגשתי שחסר לי ידע וכלי כדי לטפל בחוסרים תזונתיים שנוצרו בעקבות אורח חיים מודרני לקוי שהיום כמעט כל אדם מנהל באופן לא מודע . לכן נרשמתי ללימודי נטורופתיה מסלול של עוד 4 שנים שבמהלכם רכשתי ידע ששינה לגמרי את אורח החיים שלי והקנה ושידרג משמעותית העבודה שלי עם מטופלים. ללא ספק כל מי שאנחנו משורש השערה ועד קצה הציפורניים בנוי ממה שאנחנו מכניסים לתוך הגוף שלנו. הגוף שלנו הוא המקדש לנשמה האין סופית שאנחנו שדורש מזון איכותי, דלק וחלקי חילוף  איכותיים לצורכי בנייה ושיקום תקינים . עוד מימי הרמב"ם נפוץ המשפט " היו מזונותיך לתרופותיך " וכך זה קורה עד היום. למזון יש השפעה עצומה על איכות חיים שלנו ומצב בריאות הגוף והנפש שלנו . היום אני ניזונה מאוכל פוטנטי שמספק דלק איכותי לגוף שלי ומאפשר לי לחיות יום יום בחיים מתוך עוצמה, שמחה, ביראות, הנאה ואהבה. זה אפשרי גם עבורך !
במקביל ללימודי נטורופתיה למדתי אימון אישי כלי שמתמקד בהגדרת מטרות, בניית חזון אישי ותוכנית פעולה למימוש חזון מטרות וחלומות.
 
 
נטורופתיה: היא שיטת טיפול טבעית הוליסטית שמתייחסת לאדם כמכלול שכוללת: גוף, רוח ותודעה כאשר אלמנט התודעה מכיל בתוכו את המודע והתת מודע, את השכל ואת הרגש. למעשה טיפול נטורופתי מתייחס ל 4 רבדים שמרכיבים את האדם: פיזי, רגשי, שכלי ואנרגטי.
על פי הנטורופתיה כל הפרעה שקיימת בבריאות האדם מקבלת ביטוי בו זמנית בכל הרבדים וכדי לטפל בבעיה באופן שורשי , יסודי ועמוק יש צורך להתייחס בו זמנית לכל הרבדים בנפרד ובמקביל בו זמנית. 
נטורופתיה היא שיטת טיפול עתיקת שנים שמשתמשת בכלים טבעיים בלבד: תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתרים, פרחי באך, תוספי תזונה, דמיון מודרך, נשימה מודעת, מגע ומדיטציה.
מטרת הטיפול הנטורופתי היא לאתר את שורש הבעיה שיוצת חוסר איזון וגורמת להפרעות בריאות ולהעניק לאדם מענה שלם, שורשי ועמוק שכולל  תוכנית הבראה על בסיס טיפול שמתייחס בו זמנית ובמקביל לכל הרבדים שמרכיבים את האדם. פשוט אי אפשר לפטור בעיה בריאותית כל שהיא  רק דרך טיפול ברובד הפיזי.
אם כבר קיימת בעיה או הפרעת בריאות שמתבטאת ברובד הפיזי שהוא הרובד הדחוס ביותר, זה סימן לכך שיש חוסר איזון, שיש הפרעה כל שהיא שמפרה את האיזון במרכיבים אתרים תודעה ורוח.
העולם פועל על פי עיקרון מבפנים החוצה. האדם חלק מהעולם ופועל בדיוק על פי אותו עיקרון – מבפנים החוצה. כל ההפרעות הבריאותיות נוצרות קודם כל בפנים ולאחר מכן מתבטאות כלפי חוץ.
לכן בעזרת כלים מקצועיים העומדים לרשותי אני חוקרת לעומק את ההיסטוריה ואת הנסיבות חיים של כל אדם שמגיע אלי לטיפול במטרה לאתר את שורש הבעיה ומעניקה פיטרון שורשי ושלם לאותה הפרעה שאדם סובל ממנה בדרך טבעית בלבד. דרך שימוש בפורמולות צמחיות, תערובות שמנים אתרים, שינוי תזונתי, שימוש מבוקר בתוספי תזונה שהם שווה ערך לתרופה רק טבעית ולא כימית, דרך תרגילי נשימה מודעת, דמיון מודרך ומדיטציה, דרך טכניקות עבודה עם התת מודע האדם לומד כלים פשוטים להיות בריא, חזק, אנרגטי ומקבל יכול לממש כל מטרה וכל חלום שלו ! 
אופן טיפול זה שונה במהותו ותחליטו מטיפול קונבנציונלי שבא לתת מענה לסימפטום בלבד ולרוב לצערי הרב על ידי מתן כימיקלים או התערבות כירורגית. המטרה בטיפול נטורופתי זה להביא את האדם לאיזון ולבריאות חזקה ויציבה ברובד פיזי, רגשי, שכלי ואנרגטי בעזרת כלים טבעיים בלבד.
המטרה בטיפול נטורופתי זה ללמד את האדם ולהעניק לו כלים לנהל אורח חיים בריא שמאפשר לו לחיות באנרגיה, שמחה, הנאה, לממש את היכולות וכישורים האישיים , להשיג מטרות ולהגשים חלומות  !  
תהליך טיפול בפועל: במפגש הראשון נחקור את הבעיה או הפרעת בריאות ממנה אתם סובלים על ידי שאלון מעמיק, אבחון דרך גלגל העין (הקשתית) ואבחון דרך כף רגל. לאחר איסוף נתונים אני עורכת סריקה מעמיה ועיבוד של כל הנתונים. לאחר ניתוח הנתונים אני אבנה את אסטרטגיית הטיפול במתאימה ביותר לפתור את שורש הבעיה ממנה אתם סובלים ונתחיל לצוד ביחד צעד אחר צעד לתהליך החלמה העמוק והשורשי שלכם. האסטרטגיה נבנית ביחד איתכם ולוקחת בחשבון את היכולות והאפשרויות האישיות שלכם כך שהיא תהיה ברת השגה ויישומית ביום יום בחייכם עבורכם ! 

אימון אישי: שיטה מובנית להגשמת חלומות  ! זה כלי לשדרוג עצמי, לשיפור הישגיות ופיתוח אישיות, השגת מטרות והגשמת חלומות שמורכב מתחום הפסיכולוגיה, ניהול, סוציולוגיה, שיווק, איכות חיים.
אימון אישי מכיל כלים מכל התחומים הכי פרקטיים ועוסק בהגדרה עצמית ערכית והישגית, מלמד התנהלות מועילה עם הכישורים ויכולות קיימות ומעודד פיתוח כישורים ומיומנויות חדשות להשגת מטרות רצויות.
תהליך האימון מעלה אצל האנשים את הביטחון העצמי, את  הערך העצמי ויוצר מוטיבציה חזקה להשיג כל מטרה בחיים. כלים מעולם אימון אישי עובדים על הגדרת חיי חלום ובניית חזון לחיים, בניית תוכנית פעולה שמורכבת ממטרות ופעולות ספציפיות שמקדמות צעד, צעד בביטחון מלא מלווה אותכם אל עבר השגת מטרות וחיי חלום. במקביל תהליך אימוני עוסק בנטרול חסמים, פחדים, אמונות מגבילות, מחשבות שליליות, הרגלים מזיקים, התנהגויות מעקבות אותכם מלחיות את חלומכם.
במהלך תהליך אימון אישי אתם עוברים תהליך היכרות עמוק עם היכולות, הערכים, הכישורים, המיומנויות, הפחדים, המכשולים, הרצונות, הצרכים, החלומות שלכם.
למעשה אתם לומדים להכיר את עצמכם בצורה שיטתית ויעילה ביותר בעולם, אתם לומדים לזהות את האפשרויות הקיימות לרשותכם בכל רגע נתון ולמנף אותם להגשמה אישית, אתם לומדים לקחת אחריות מלאה על חייכם, על ההצלחה אישית שלכם ולומדים כלים יעילים לפיתוח מיומנויות חדשות שיעזרו לכם להשיג את המטרות ולממש את החלומות שלכם.
תהליך האימון הוא תהליך חישוב מסלול חיים מחדש בראייה אסטרטגית לטווח ארוך לצד לימוד כלים הדרושים למימוש החזון במציאות חיים.
אלפי אנשים ברחבי העולם משתמשים בכלי אימון אישי ומשיגים מטרות ותוצאות רצויות, מגשימים את החלומות והחזון האישי בדרך מובנית יעילה ונגישה לכל אדם.
אם אני הצלחתי ואלפי אנשים אחרים הצליחו גם אתם יכולים. אני יודעת שזה אפשרי גם עבורכם !
תהליך האימון בפועל : זה הוא תהליך ממוקד ביותר עם תוצאות מובטחות בכל נושא אליו תבחרו לעבוד בן 7 מפגשים של כשעה שלמה. 
זו היא שיטת אימון ייחודית שמשלב כלים אימוניים ביחד עם כלים של ניו איג' ורפואה משלימה. השיטה היעילה ביותר בין הקיימות כיום בשוק העולמי. מקסימום תוצאות ארוכות טווח במינימום זמן חיים !
 
ארגז הכלים הטיפוליים שלי: 
נטורופתיה - טיפול תזונתי, ניקוי גוף מרעלים ומעבר לאורח חיים בריא, טיפול בעזרת צמחי מרפא שמנים אתרים(ארומתרפיה) ותוספי תזונה.
טיפול מגע בעיסוי שוודי משולב, רפלקסולוגיה(עיסוי ואבחון דרך כף רגל), אירידיולוגיה (אבחון דרך קשתית העין), פרחי באך, מדיטציה, דמיון מודרך, נשימה מודעת ו-NLP.
 
פסיכותרפיה גופנית – טכניקות הקשבה לגוף, מגע סטטי, יצירה, תנועה, מפת הרגשות פסיכופיזית, מדיטציה, דמיון מודרך, נשימה מודעת, טיפול בעזרת קריסטלים, תוף שמאני, כערות ופעמונים טיבטיים וטיפול בעזרת צליל.

אימון אישי – טכניקות להגדרת מטרות טכניקות להשגת מטרות, כלים לעבודה עם אמונות מגבילות, כלים להגדרת ערכים אישיים לחיים ובניית מפת ערכים אישית, NLP, כלים להגדרת חזון, לוח חלום, כלים לבניית תוכנית פעולה ומעקב למימוש מוצלח של התוכנית, כלים מחזקי ביטחון עצמי ומוטיבציה אישית אישית, טכניקות נטרול חסמים: אמונות מגבילות והרגלים מעקבים.  טכניקות וכלים לעבודה עם התת מודע .

ביואנרגיה – טכניקות עבודה עם שדה האנרגיה, נקודות לחיצה אנרגיות בגוף הפיזי, דמיון מודרך, מדיטציה ונשימה מודעת. עבודה עם ערוצי אנרגיה, כלים לקרקוע וחיבור לערוץ אנרגיה עליון ותחתון .