לטפל בי | מטפלים - יניב אורבך - מאמן אישי

יניב אורבך

מאמן אישי - מומחה בהעצמת אנשים

phone4, phone, contact, telephone, support, call

יניב אורבך

050-8004490

העולם המודרני מביא איתו שפע שלוקח אותנו לעיתים קרובות: לבלבול, לקושי בקבלת החלטות, לצורך בשינויים מהירים, לתחושה של כבדות - שמופיעה מעת לעת.
 
תהליך אימון האישי מאפשר להניע את עצמנו תוך כדי הנאה מהדרך! תהליך האימון האישי מעצים אותנו! בתהליך האימון לא שופטים אותנו, אלא ראים אותנו כאדם, שיש לו רצונות ונכון לסייע לו להגשים אותם.
 
זוגיות, משפחה, חברים, קריירה, תכנון זמן, איזון בין תחומי החיים השונים, ביטחון עצמי ועוד... הם רק חלק ממה שאני מגדיר בתחומים האישיים של חיינו.
 
אחרי מאות תהליכי אימון ואלפי שעות אימון, אני כבר יודע להגיד שמתאמנים שבחרו להיות במרחב אימוני - שיפרו את איכות החיים שלהם, השיגו תוצאות והתנהלו ביותר קלות בחיים.
 
תחום נוסף הוא יציאה ממשבר. כבן למשפחה שכולה, כמי שאיבד את אחותו נועה אורבך ז"ל בפיגוע ירי, אני מכיר היטב את המקום של האסון, של המשבר, את התחושה שהקרקע נשמטת לך מתחת לרגליים. אני גם יודע להגיד היום שבסופה של כל דמעה מגיע צחוק. אני מאפשר לאנשים ומשפחות שחוו שכול , אסון ומשבר לחזור לחיים.
יניב אוברך - מאמן אישי ועסקי

מאמן אישי ועסקי - מומחה בהעצמת אנשים

050-8004490 יניב אורבך

אזור המרכז, קריית אונו, פתח תקווה, ת"א

אימון הוא תהליך המאפשר לך לעשות פריצת דרך בחיים, בעסק, בקריירה בכלל. להשיג מטרות בחיים. לצמצם פערים בין המקום שנמצאים בו היום למקום שהיית רוצה להיות.

ליניב אורבך, ניסיון של 20 שנים בתפקידי ניהול בכירים בתחום המכירות ושנים של עסק בתחום האימון הם הסיבה שלך לבחור ביניב כמאמן שלך.

בנקודה בחיים של קבלת החלטות? דילמה? תחושה שדברים תקועים? ואולי הדברים ממש הולכים מצויין ויש רצון לעשות את קפיצת המדרגה הבאה? הגעת למקום הנכון.

אימונים אישיים במגוון תחומי החיים : איזון בין תחומי החיים, זוגיות, בטחון עצמי, סביבות תומכות, אנרגיות ועוד. זה המקום עבורכם.
ארגונים המחפשים מאמן מצויין, שמבין ארגונים ובעל ניסיון חיים להשתלבות באימון מנהלים
בארגון - בואו ניפגש לכוס קפה, אין לי ספק , שיהיה חיבור מצויין.

לקביעת שיחת יעוץ