לטפל בי | מטפלים - הצטרפות למטפלים


לפרטים ולהצטרפות - מלאו פרטיכם:


הפלטפורמה מאפשרת לנו להקים לכם מיניסייט מקצועי ב"לטפל בי" בקלות ובמהירות וכך אנחנו חוסכים לכם משמעותית בעלויות הפרסום!


ב"לטפל בי" לקוחות פוטנציאלים: ישמעו עליכם. יכירו אתכם. יפנו אליכם!

הגיע הזמן.


אתר "לטפל בי" הוא פלטפורמה אינטרנטית ייחודית לפרסום מטפלים ומאמנים.

שישמעו עליכם. שיכירו אתכם. שיפנו אליכם!

מה מקבלים ב"לטפל בי"?

מיניסיייט בסגנון מקצועי וחדשני והופעה בקטגוריה לפי עיסוק - שיכירו אתכם. שיפנו אליכם.
נוכחות בגוגל - שימצאו אתכם בחיפוש השם שלכם בגוגל.
כתובת אינטרנט אישית מקוצרת - מיניסייט שיכול אפילו להחליף אתר אינטרנט. וואו!
חיסכון משמעותי בעלויות הפרסום - הכנה קלה ומהירה של המיניסייט במחיר שחוסך לכם משמעותית בעלויות.
חשיפה בדף הפייסבוק של "לטפל בי" - פרסום המיניסייט שלכם.
קידום דרך רשת האתרים המובילה - שנהנית מתנועה רבה בעמודים שברשותה, וכך התנועה הקיימת מייצרת עוד תנועה ומסייעת לדירוג שהולך ומשתפר כל הזמן.

אודות מיכל ילוז, מייסדת אתר "לטפל בי"

מיכל ילוז, יזמית אינטרנט, מייסדת רשת אתרי אינטרנט - בינהם פורטל אנימל, הקיים 12 שנים, אתר "לטפל בי", אתר "מי ומה"

בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, לימודי תעודה בסיוע טיפולי בעזרת בעלי חיים, 7 שנות ותק בטלוויזיה בתפקידי עיצוב גרפי לחדשות - בערוץ 2 ובערוץ 10 וניהול תחום האינטרנט עבור לקוחות קטנים וגדולים.

הידע והניסיון הרב שצברה מיכל עם השנים - בעולמות התוכן, העיצוב, הטכנולוגיה והשיווק הובילו אותה להקים אתרים בנושאים שונים: בעלי חיים, טיפול בעזרת בעלי חיים, אמהות, רפואה אלטרנטיבית ואימון אישי ועסקי, ולספק עבור לקוחותיה את התוצאות הטובות ביותר. 

מיכל מלווה לקוחות קטנים וגדולים בפרסום באתרי הרשת, פועלת לקידום תחום הטיפול בעזרת בעלי חיים ותחום הטיפול בישראל בכלל, מתוך הכרה כי תחום ייחודי זה עוזר ויכול לעזור להרבה מאוד אנשים: ילדים, מבוגרים וקשישים.
"אני מכיר את מיכל כבר כמה שנים במהלכן ניהלה את הפעילות האינטרנטית של ביז ועשתה זאת בצורה הטובה ביותר. היא מקצוענית אמיתית, עם ידע וניסיון רב שמביא ערך רב לארגון, היא חדורת מוטיבציה, אמינה מאוד וחושבת מחוץ לקופסה. ממליץ לכל מי שמעוניין לשכור את שירותיה לעשות זאת ובטוח שהיא תוביל את הפעילות האינטרנטית שלו למקומות אחרים וטובים בהרבה.
משה חרלופסקי, מנכ"ל עסקים עושים עסקים" 

לקוחות ממליצים


"כשעברתי מאתר ישן, לאתר בפלטפורמה חדשה, מיכל עזרה לי במקום בו מומחי אינטרנט אחרים כשלו. הייתי במצוקה, כיוון שהאתר שעמלתי על קידומו מעל לעשור, קרס והאתר החדש לא תפס תאוצה. הבעיה נבעה ממעבר לא נכון בין ספקים ופלטפורמות. כשאני בין הכיסאות, רק מיכל ילוז הושיטה יד, כיסא, כוס קפה ופיתרון לקריסה האינטרנטית של האתרים שלי. היום האתר החדש שלי מתקדם בקצב מהיר במעלה סולמות מילות החיפוש. הרבה תודה, עינת גרוס, מראות אסטרטגיה."
 
"את מיכל אני מכיר כבר כמה שנים מביז ובכל זאת, כאשר פניתי לבניית דף נחיתה הייתי קצת בחששות. נפגשתי עם מיכל שהקשיבה לצרכים שלי בתשומת לב רבה ואף שאלה שאלות על מנת שהצרכים שלי יובהרו במלואם. לאחר ימים ספורים הודיעה לי מיכל שהדף מוכן. והתוצאה? מעבר לכל מה שיכולתי לדמיין!!! מאז ועד היום אני מקבל מבול של מחמאות על דף הנחיתה שלי מכל מי שכבר הספיק לראות... מיכל היא מלכת אינטרנט במלוא מובן המילה ואני ממליץ לפנות אליה בכל דבר ועניין הקשור לתחום זה.
אבי רוטמנש, מטפל דרך סליחה" 
"האתר הקודם שלי היה כמו אלבום תמונות-מידי פעם מוציאים מהארון, מנערים את האבק ומתבוננים בתמונות (מי שטרח ופתח את הארון כמובן) האתר החדש שמיכל בנתה לי בכישרון, מקצועיות ומהירות הפוך לחלוטין מהישן. ניתן להכנס אליו מהסלולרי, הוא מחובר לבלוג ולפייסבוק והכי חשוב נגיש וממתין לכולם. ממליצה על הידע והמקצועיות של מיכל. ההקשבה וההבנה מה טוב ללקוח והביצוע המהיר."
מלי הדני
"...מיכל עיצבה לי אתר בדיוק כפי שרציתי מבלי לדעת איך יהיה... האתר כל כך משקף את מי שאני והתכשיטים שלי שזה פשוט מדהים!!! מיכל יקרה תודה על מי שאת !! תודה על העיצוב, תודה על השרות תודה על הנתינה .
פגישת הדרכה במשרדי החברה עם מיכל - אני ממליצה לכם אם אתם מתלבטים איך לקדם אורגנית את האתר, איך להוסיף דפים? איך ומה ולמה...שווה כול שקל!!! מיכל תודה רבה אני כול כך שמחה שקלעתי בול בבחירה שלי בך לעזור לי עם כול מה שאני מתקשה... אושר גדול הבאת לחיי."
רחלי אשל ארנון

הגיע הזמן.

שישמעו גם עליכם. שיכירו גם אתכם. שיפנו גם אליכם!

אתר "לטפל בי" הוא פלטפורמה אינטרנטית ייחודית
לפרסום מטפלים ומאמנים.


לפרטים ולהצטרפות - מלאו פרטיכם: