לטפל בי | מטפלים - דנה רביב ליברמן - מטפלת LICBT
"כשעלה הרעיון להיפגש עם דולה לאחר לידה ממש לא הבנתי מהי בעצם הגדרת תפקידך מאחר והחלק ה"קשה" של הלידה היה מאחורי. לא הייתה לי מודעות אפילו שאומנם את החלק הפיזי בחוויה עברתי אבל שבעצם מבחינה נפשית ובזיכרונות אני עדין בחדר לידה חווה את כל התהליך מרגע הכניסה למיון נשים ועד השחרור הביתה עם בני המתוק.

בפגישות התחלנו לדבר ושאלת איך הייתה הלידה. עניתי היה בסדר קצת כואב אבל עברנו את זה. אבל רק לאחר שיחה ארוכה ועיבוד בכתיבה וחוויה הפנמתי את התהליך. הבנתי שהדחקתי זאת לחלוטין וכך הקטנתי את הקושי אך גם מחקתי רגעי אושר עילאי,חלק מרגעי האושר החשובים בחיי. אני רוצה להודות לך על המתנה היקרה שהן הפגישות איתך- עברתי תהליך בו התקרבתי לבני התינוק והתגברתי על החששות שלי. הרגשתי בטוחה לנסות דברים חדשים.

יקירתי תודה רבה על התמיכה, הליווי, האוזן הקשבת וחוסר השיפוטיות. הליווי שלך הפך חוויית האימהות ליותר אפשרית ואת התינוק לנגיש יותר ולכל העניין להיות פחות מאיים. למדת אותי לדבר בכנות, להינות מהלמידה ולדעת שגם אם לא יודעים הכל יהיה בסדר. בזכותך הרגשתי שאני לא לבד ושבאמת אכפת לך. הידע המקצועי שלך החום האמפטיה והאנושיות הם הנכסים הגדולים שלך. תודה על הכל. את נכס לכך אישה יולדת. ניפגש בהחלט בהמשך. באהבה רבה"
דנה רביב ליברמן - טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות

דנה רביב ליברמן

מטפלת LICBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה)

דנה רביב ליברמן

054-6853336

phone4, phone, contact, telephone, support, call
אני מזמינה אותך באהבה ללכת ביחד איתי במסע הזה... ביחד נגיע לפסגות חדשות בחייך.
אני דנה רביב ליברמן, 
מטפלת LICBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה), דולה פוסט פארטום – מלווה אחרי לידה, מנחת מעגלי אימהות אחרי לידה, יזמתי וניהלתי את פרוייקט "סירי לידה" ברעננה.

את המסע בתחום היריון לידה ואמהות התחלתי לפני עשר שנים לאחר הולדת בתי הבכורה מילה, שם הבנתי על עצמי שאישה כאשר היא הופכת לאם עוברת שינוי גדול בכל מה שהיה מוכר ברובד הרגשי, הפיזי, הרוחני וזקוקה לאהבה, פרגון וכלים חדשים כדי לצלוח את המעבר ברכות.
לנשים רבות קשה להסתגל לשינוי הגדול בחייהן במהירות שהחברה מצפה והן זקוקות לעזרה, תמיכה ואהבה.

במעברים שונים בחייך את מגלה דרך הרגשות (חרדה, דכאון, כעס) שישנם חלקים שזקוקים למענה ושינוי בקשרים המשפחתיים והחברתיים, באמהות, בזוגיות, בהגשמה עצמית ובקריירה. 

אני מטפלת בנשים בתקופות שונות בחייהן ובעיקר בנשים שחוות חרדה ודיכאון בטיפול קוגניטיבי התנהגותי שמוכיח שוב ושוב את יעילותו בקשיים מסוג זה.

אני מאמינה שלכל אישה יש זכות לחיות חיים שמחים ובריאים וליהנות מכל רגע בחייה.
אני מטפלת בנשים שחוות חרדה מהריון ולידה  - טוקופוביה. בהתקפי פאניקה, חרדה כללית,חרדה חברתית,פוביות למינהן,ערך עצמי נמוך שבא לידי ביטוי בתחומים שונים ודיכאון (קל-בינוני).
 
מטופלות ממליצות:
arrow-down2, arrow-down, download, bottom

מטפלת LICBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה)

רעננה והסביבה, או בסקייפ

054-6853336 - דנה רביב ליברמן

דנה רביב ליברמן
מהו טיפול LICBT?
טיפול LICBT הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי אשר מתמקד בשינוי תפיסות ,עמדות והתנהגות לשיפור התפקוד היומיומי.
הטיפול הוא טיפול בשיח אשר בעיקרו מתמקד בהווה,קצר מועד וממוקד למטרות ספציפיות.


בגישה זאת אנחנו מאמינים שרגשות  כמו ,חרדה ודיכאון הן תוצר של מחשבה והתנהגות לא יעילה.

המודל שלנו הוא :
אירוע ------- מחשבה ------- רגש -------תגובה פיזית-------התנהגות
האירועים בחיינו אינם צפוים ואיננו שולטים בהם אך הדרך בה אנו חושבים על אותם ארועים בהחלט בשליטתנו.

הטיפול עובד בשני מישורים. המישור הראשון הוא החלק הקוגניטיבי (COGNITIVE) בו אנחנו בודקת את המחשבות והאמונות שסיגלת לעצמך,על העולם ועל העתיד ואשר הוביל אותך להרגיש חרדה, דיכאון, כעס ועוד מחשבות שליליות על עצמך.
לדוגמא אם את מאמינה "שאת עצלנית " (כי זה מה ששמעת על עצמך) רוב הסיכויים שאת מרגישה  בעלת ערך עצמי נמוך יכול להיות שמלווה לכך דכדוך, או חרדה.

אם רוב חייך זה מה שאת מאמינה בו שאת "עצלנית" במישור ההתנהגותי (BEHAVIOR) יש כמה אפשרויות לדרכי התנהגות. הראשונה שתמנעי מכל דבר שלדעתך דורש מאמץ ותשמרי את המחשבה שאת עצלנית וכנראה שלא תהיי במקומות שאת באמת רוצה להיות בהם. האופציה השנייה היא שתהיי בעשיית יתר כדי לא להרגיש "עצלנית" ותתישי את עצמך מידי עד שתרגישי לא טוב.

בטיפול אנחנו מאתרות את המחשבות ואת ההתנהגות שעושה לך לא טוב ואת מסגלת לעצמך מחשבות והתנהגויות מועילות וטובות עבורך. וכתוצאה מכך עוצמות הרגש (חרדה,כעס,עצב) יורדות.

לסיכום  - הטיפול (THERAPY) מתמקד בשני מישורים. במישור הקוגנטיבי המחשבתי ובמישור ההתנהגותי כך שכתוצאה מטיפול ממוקד ויעיל נשיג הקלה ברגשות לא נעימים.

השאיפה היא שתוכלי בסופו של תהליך לטפל בעצמך  (ללא תלות במטפל) לאחר שרכשת את הכלים המתאימים והמועילים, ובכל עת שתפגשי מחשבות שליליות  תוכלי להתמודד איתם ביתר קלות.
"אני רוצה להגיד לך תודה, תודה שתמכת בי אחרי הלידה, שהיית שם בשבילי מבינה, אמתית, קשובה, מקצועית. הרמת אותי "מהקרשים" אחרי שהייתי בדיכאון קשה. את אדם מדהים עם לב רחב.שפשוט היית שם והכלת אותי בלי גבולות...
אני מהמאמינים שאימהות מאושרות מגדלות ילדים מאושרים בפרט ומשפחה מאושרת בכלל, אז תודה על התרומה שלך עבורי ועבור משפחתי.

דרך הוקרת התודה הפרטית שלי, אני רוצה לקרוא לכל הנשים בהריון/ לאחר לידה למצוא את הזמן לחיזוק עצמן, לפתח ולהשמיע את קולן על מנת שלא לשקוע במקומות שלצערי מאוד קל לשקוע בהם. דנה- בהצלחה בעבודתך החשובה ושוב תודה!"
מטפלת LICBT
"הגעתי אלייך אחרי תקופה ממושכת של חרדות. למדתי בעקבות הטיפול איתך לתת משמעות אחרת לדברים, נתת לי להבין איך בכוחי לשנות את מחשבותי, חיזקת ועודדת אותי, למדתי על עצמי ,מה מגיע לי ,איפה אני יכולה לשחרר ולעמוד על שלי.

זו הפעם הראשונה בחיי שבה קבלתי כלים אמתיים להתמודד עם טיפול בחרדות והתופעות הפיזיות שמלוות אותם.
תודה על טיפול בחרדות מקצועי, ישירות, הבטחון והמסירות שלך."
טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה

לפנייה ישירה לדנה:

"מעט מאוד אנשים בסביבתי הפרטית יודעים כמה מורכב היה המצב שלי אחרי הלידה האחרונה.
לא היה לי תאבון, ירדתי מאוד במשקל, לא התחברתי לתינוק, היה לי קשה להכיל את הילדה הגדולה...
כדי שאוכל למצוא שוב את הדרך לעצמי ולהכיל את כל מה שעברתי, לפרק את טראומת הניתוח ולהבין את כל החוויה הקשה ולהבין בכלל מה יש לי נזקקתי לעזרה תומכת ומקצועית,הרגשתי שמישהי שמתמחה דווקא בליווי נשים אחרי לידה היא הנכונה לידנה עברה איתי צעד צעד תהליך אינטימי ורגיש ושמעה ממני דברים שלבטח לא הייתי מעלה על שפתיי בלי העידוד שלה.

עשינו יחד עבודה קשה אבל מלמדת ובעלת ערך רב להמשך חיי כאמא, כאשהאני יודעת היום שהיה לי אומץ רב לצאת לרגע מהבור השחור שהייתי בו ולעזור לעצמי בהביאי אותה לחייזה היה תהליך ממוקד וקצר עד לרגע המרגש שהתאהבתי שוב בחיי ונזכרתי במטרה הגדולה של להיות בשמחה ובאושראם קשה לכן ואתן מרגישות שאתן זקוקות לעזרה, להכוונה, לסדר, אני מאוד ממליצה על דנה. אני מרגישה שהיא עזרה לי להציל את עצמי."
דנה רביב ליברמן -

לנשים שמרגישות תקועות, שמרגישות בחרדה, בעצב מתמשך ועוד...