לטפל בי | מטפלים - גוני סער מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער - אזור רעננה והסביבה
גוני סער רייס

מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער

גוני סער רייס

phone4, phone, contact, telephone, support, call

גוני סער

050-8090567
גוני סער
מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער
גוני סער - מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער

גוני סער מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער, בטיפולים פרטניים ובקבוצות, ברעננה. כיוון שהיא גם מאלפת כלבים ובעלת פנסיון לכלבים, תמיד עומד לרשותה מגוון כלבים שניתן להתאים לכל ילד, בכל מצב. אלה מיתוספים לארבעת הכלבים הפרטיים שלה,  מיורקשירית קטנטנה ועד גולדן רטריבר גדול וטוב לב. ארבעת הכלבים הם מטפלים מנוסים.

גוני מתמחה במיוחד בהפגת פחדים של ילדים מכלבים (והתמודדות עם פחדים בכלל), ובליווי ילדים בתקופה הקשה של גירושי ההורים.
בנוסף, היא מפעילה בחופשות הקיץ ובפסח קייטנות לכלבנים צעירים ולילדים אוהבי כלבים, לקבוצות קטנות.
מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלה ושל בן-זוגה ושותפה המקצועי – אדיר וגוני כלבים, ליהנות ממידע על כלבים וילדים והשילוב המופלא ביניהם, ולהתרשם גם מההמלצות.

גוני סער היא מטפלת בעזרת כלבים ומאלפת כלבים. מאחוריה ניסיון ומעורבות בקבוצות לטיפול בבעיות רגשיות של ילדים ובני נוער בסיכון, בעיות התנהגות וכן טיפולים פרטניים. בעבר הדריכה  בני נוער וילדים במסגרות שונות. יחד איתה, בשיתוף פעולה מלא, עובד אדיר רייס, כלבן טיפולי ומאלף כלבים. גם לו ניסיון של כמה שנים בהדרכת ילדים.

ארבעת הכלבים שלהם הכלבים הוכשרו לטיפול במגוון אוכלוסיות והם בעלי ניסיון רב, כמעט כמו בעליהם. כל אחד מהם מביא אופי אחר, התנהגות שונה, גודל שונה ומטען שונה. 

טיפול קבוצתי
גוני מציעה תוכנית קבוצתית ייחודית ומעמיקה, שתותאם בגמישות לצרכי הקבוצה והמשתתפים.
במהלך המפגשים, המשתתפים ילמדו על עולם הכלבנות ועל הגזעים השונים ויושם דגש רב על תרגול מעשי עם מגוון כלבים ומצבים. התוכנית משלבת לימודים, ידע תיאורטי ותרגול מעשי עם הכלבים. במהלך המפגשים ייווצר קשר מופלא בין עולמם של המשתתפים לעולמם של הכלבים והילדים ילמדו שקיים דמיון רב ביניהם.
הפרויקט מותאם למשתתפים על-פי קבוצות גיל נפרדות והמכנה המשותף לכל קבוצה. המשתתפים ייחשפו לעולם הכלבים בהדרגה, ירכשו מיומנויות של אילוף כלבים, ובעזרת הכלבים יביאו לביטוי את עולמם הפנימי. בכל מפגש יועבר תוכן לימודי בדרך חווייתית ולאחר מכן יתורגל עם הכלבים.

בין יתרונות התוכנית: פיתוח יכולת ההתמדה | שיפור הסבלנות והסובלנות (הפחתת האלימות המילולית והפיזית) | פיתוח קשרים חברתיים ותלות חיובית בין המשתתף לבין ידידו הטוב – הכלב | הקניית ידע מקצועי בנושא הכלבנות | פיתוח היכולת לעבודה משותפת עם הכלב וכקבוצה | הקניית חוויות חיוביות והצלחות למשתתפים | פיתוח מודעות ומיומנות של עזרה לזולת.
טיפול פרטני: לא פעם הטיפול האישי מתאים יותר מזה הקבוצתי. במקרה כזה יזכה הילד / הנער במלוא תשומת הלב, והמפגש יוקדש לו בלבד.
גוני סער - מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער

מטפלת בעזרת כלבים בילדים ובבני נוער

כפר סבא והסביבה

050-8090567 - גוני סער רייס

לקביעת שיחת יעוץ