לטפל בי | מטפלים - אילנה זליג - קוסמטיקה רפואית מתקדמת
אילנה זליג קוסמטיקה רפואית מתקדמת

לפנייה ישירה לאילנה:

קוסמטיקה רפואית מתקדמת

אילנה זליג

אילנה זליג

phone4, phone, contact, telephone, support, call

050-8004491

אנו מציעים לכם את מגוון הטיפולים המקצועיים ביותר! בואו להתפנק באחד מהטיפולים:
אילנה זליג - מקצועות מפנקת!
לא סתם הקליניקה נושאת את שמה הפרטי של אילנה זליג. אנחנו דוגלים במתן יחס, שירות וטיפול אישיים בלבד ודואגים להעניק לכל אחד ואחת טיפול באווירה משפחתית, נינוחה ומפנקת לצד מקצוענות ויסודיות בלתי מתפשרים.

אנחנו מאמינים כי הפנים שלך הם הפנים שלנו!
“אילנה זליג” מזמינה גם אותך לבוא וליהנות ממגוון טיפולים אסטטיים ושילוב מושלם בין מגע אנושי עדין ומכשור רפואי מתקדם. בואי לגלות עולם יופי טהור של אילנה זליג.

קוסמטיקה רפואית מתקדמת

חיפה, זכרון יעקב ויישובי החוף

050-8004491 - אילנה זליג

אילנה זליג קוסמטיקה רפואית מתקדמת

טיפול אקנה - תוצאות מוכחות

בקליניקה של אילנה זליג אתם תיהנו מטיפול מקצועי המיועד למיגור חיידק האקנה ומניעת צלקות.
אנו נעניק לך טיפול מקיף והדרגתי אשר ישפר את מראה העור בטווח הקצר, וישמור על בריאותו בטווח הארוך. תוכנית הטיפול הרב-שלבית והמקיפה של אילנה זליג מתחילה במפגש אישי במטרה לקבוע את תכנית הטיפול הטובה והמתאימה ביותר בהתאם למצב העור .
 

אנטי אייג'ינג

כבר בשנות ה־20 של חיינו מתחיל תהליך של הזדקנות העור. לצערנו טרם נמצאה תרופת פלא למניעת תהליך זה. אפילו טיפולים כגון הזרקות וניתוחים פלסטיים אינם עוצרים את תהליך הזדקנות העור. אמנם בכל זאת, אנחנו יכולים להאט את התהליך הטבעי של הזדקנות העור באורח החיים בריא ונכון ובשילוב עם טיפולים קוסמטיים.
קליניקת “אילנה זליג” מציעה לרשותך מגוון טיפולים קוסמטיים שיכולים לטשטש את פגמי הזדקנות העור ולהחזיר לו ברק ומראה בריא.

הטיפולים הנ"ל הינם רק חלק קטן ממגון רחב של טיפולים. למידע נוסף וטיפולים נוספים הנכן מוזמנות ליצור עמנו קשר!

הטיפול בפיגמנטציה

בקליניקה של אילנה זליג אנו מטפלים בכתמים באמצעות שיטה המכונה “טיפול דו־עומקי” הפועלת על שתי שכבות (“עומקים”) של העור – האפידרמיס, שהוא השכבה העליונה, והדרמיס, שהוא השכבה העמוקה יותר של העור. הטיפול נעשה באמצעות תכשירים המעודדים השלה של שכבת העור העליונה (האפידרמיס) וחידוש שלה. חומרי הבהרה מוחדרים לעומק העור, לאזור שבו נמצאים המלנוציטים, התאים המייצרים את פיגמנט המלנין.

סוגי פיגמנטציה: נמשים ; פיגמנטציה פוסט־טראומטית; מסכת הריון
 

טיפול בנימים

הופעתם של נימים וורידים בולטים היא אחת הבעיות האסתטיות הנפוצות ביותר. 
התופעה היא תוצאתן של גורמים רבים כגון, השמנה, עמידה או ישיבה ממושכת, הריונות וטיפולים הורמונאליים, והיא מושפעת מאוד מנטייה גנטית. התופעה נפוצה בעיקר אצל נשים ועשויה להופיע בפנים.
שיטה יעילה לטיפול היא באמצעות קרן אור IPL. השפעתו של הטיפול מורגשת בתוך חודשים אחדים. הטיפול כולל שיגור של הבזקי אור חזקים ביותר לעבר הנימים, מה שגורם להם לדהות ולהיעלם. בזכות הדיוק של הלייזר ניתן לפגוע בנימים ללא כל נזק לסביבתם.
בקליניקה אנו מקפידים להכין תכנית טיפולים אישית עבור כל מטופל כאשר מספר הטיפולים בכלי דם בולטים להם זקוק כל מטופל שונה בהתאם להיקף הבעיה ממנה הוא סובל.

טיפולי יופי וזוהר

בקליניקה אילנה זליג תוכלי ליהנות ממגוון רחב של טיפול יופי: ניקוי, פילינג אינזימתי, אמפולות לזוהר לצד מגוון טיפולים קלאסיים כמו: ניקוי ראשוני, פילינג חומצות, ניקוי עמוק, חיטוי, עיסוי מפנק לידיים ולפנים, החדרת אמפולות ומסכות מתמציות צמחים לאיזון העור והחדרת לחות.

בנוסף אנו מעניקים טיפולי יופי גם לגברים: ניקוי פנים ראשוני, פילינג אינזימתי, ניקוי עמוק, עיסוי ידיים וקרקפת והחדרת לחויות.