לטפל בי | מטפלים - אבי רוט - מטפל בבעיות התמכרות

אבי רוט

מטפל בבעיות התמכרות

אברהם רוט - מטפל בבעיות התמכרות
שמי אבי רוט ואני עוזר לגברים ונשים הסובלים מבעיית התמכרות ולבני משפחותיהם להשתחרר מהמעגל ההרסני של התלות בחומרים או בהתנהגויות שליליות הפוגעים בחייהם ולהגיע לחופש ולשלווה שהם כל-כך מייחלים להם.

נתחיל עם כמה מילים עליכם
אם טרחתם והגעתם עד לכאן, אני מניח שאתם מחפשים דרך להשתחרר מתלות הפוגעת בחייכם, תלות  בחומרים או בהתנהגויות שליליות. אתם מודעים לצדדים המדהימים שיש בכם, יודעים כמה רחוק אתם מסוגלים להגיע, אבל חוזרים שוב ושוב לאותם דפוסים שגוררים אתכם אחורה וייתכן שאפילו פוגעים בסובבים אתכם, וכל זאת בניגוד לרצונכם. הסביבה שלכם, גם זו הקרובה אינה מבינה אתכם, לא תמיד גם אתם מצליחים להבין את עצמכם.
וזאת בדיוק הסיבה שאני כאן, לעזור לכם להבין את עצמכם, לעזור לכם להשתחרר והפעם לתמיד מבעיית ההתמכרות ולעזור לכם להשיג את החופש, השקט והשלווה לחייכם ולחיי הסובבים אתכם... הנכם מוזמנים אליי לטיפול בהתמכרויות מקצועי ומוכח.

ועכשיו ברשותכם כמה מילים עליי
אני מכיר את הסבל של ההתמכרות משני הכיוונים, היום בכובע של מטפל ומלווה אנשים בדרך לחופש, אבל לא תמיד זה היה כך. במשך שנים הייתי לכוד בעצמי בתוך מעגל שנראה לי אז כאינסופי וללא יכולת לצאת ממנו. ההתמכרות שלי גבתה ממני ומשפחתי מחיר יקר מאוד, וברגע שיצאתי משם הבטחתי לעצמי שאם יש ערך למה שאני עברתי זה בכך שאקדיש את חיי להוציא אחרים משם.  

מאותו הרגע בו הבנתי שיש לי שליחות...
הבנתי שהשליחות שלי היא לעזור לאנשים לצאת מהמערבולת של ההתמכרות, הבנתי שאני רוצה לחסוך לאנשים שנים של חיפושים אחר פתרונות, לחסוך ממכורים ובני משפחותיהם שנים של סבל. שאני רוצה ויכול לשכלל את הפתרונות הקיימים על-מנת לקצר את התהליך הטיפולי ולהגיע לתוצאות מהירות וכאלה שמחזיקות מעמד לאורך שנים.

מטפל בבעיות התמכרות

אברהם רוט מטפל בבעיות התמכרות

מה אני מביא איתי ומה אני יכול לעשות בשבילכם?

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
  • ניסיון עשיר בעבודה במרכזי טיפול במכורים (שמעניקים לי את הבסיס הנדרש ואת הידע והמומחיות בתחום הספציפי הזה כך שאתם מרוויחים משנים של נסיון)
  • ניסיון חיים אישי שלי ושל לקוחותי (מה שמאפשר לי לזהות בעיות בשלב מוקדם מאוד ולחסוך לכם זמן, סבל... וגם כסף)
  • הסמכה בתחום ה N.L.P.  שנחשבות לטכניקות המהירות והיעילות ביותר ליצירת שינויים ( שמאפשרים לי לקצר משמעותית את התהליך ולכם תהליך מהיר יותר, קל יותר וכזה שיחזיק מעמד)
  • הכשרה בתחום תרפיית קו הזמן (T.L.T) בה ניתן דרך עבודה על תת-המודע לטפל בכל רגש או בעיה החל מהפעם הראשונה בו הם נוצרו (מה שנותן לי גישה ישירה גם לחלקים לא מודעים והופך לכם את התהליך לפשוט וקצר בהרבה)
  • המון כלים מתחום הטיפול והאימון האישי (מה שמקנה לי את היכולת לבנות עבורכם תהליך מותאם אישית שיענה בדיוק על הבעיות שלכם ועל הצרכים שלכם)
  • תשוקה עזה ותחושת שליחות לעזור לכם ולקדם אתכם להיות מי שאתם באמת מסוגלים להיות, הרבה יותר מהר והרבה יותר רחוק אפילו ממה שאתם מסוגלים לדמיין...

את כל זה ועוד שילבתי ליצירת שיטה ייחודית משלי שבאמצעותה אני אוביל אתכם בבטחה אל חופש מהתמכרות ותלות, אל עצמאות, עוצמה וחיבור ליכולות ומשאבים.

במסע הזה אתם לא לבד, אני אלווה אתכם, אייעץ ואדריך , אני אהיה שם בשבילכם ממקום אמפטי, מזדהה ונטול שיפוט. אעזור לכם להבין ולהכיר טוב יותר את עצמכם, עד שתגיעו לחוף המבטחים.