לטפל בי | מטפלים - אאידה תדהר - טיפולי פנים וניקוי העור

טיפולי פנים וניקוי העור - מרכז היופי של צפון ת"א

אאידה תדהר - אספאידה

אאידה טיפולי פנים וניקוי העור - מרכז היופי של ת"א

לפנייה ישירה לאאידה:

אאידה תדהר

phone4, phone, contact, telephone, support, call

050-8004505

אספאידה (ESPAIDA) קליניקה לרפואה אסתטית הנותנת מכלול טיפולי יופי
לכלל האוכלוסיה: 
נשים, גברים, נוער ומתבגרים.
 • הטיפולים אותם אנו מציעים:
 • עיצוב תוי הפנים ע"י רופאים מומחים (הזרקות)
 • טיפולים פנים
 • טיפולי גוף ונפש
 • הרזיה
 • ניקוי גוף לא פולשני (דטוקס)
 • פילינגים (טיפולים נגד פיגמנטציה)
 • טיפולי בוטוקס
 • מזוטרפיה
 • טיפול במזוחוטים
 • ניתוחים פלסטיים בליווי אישי שלי

טיפולי פנים וניקוי העור - מרכז היופי של צפון ת"א

תל-אביב

050-8004505 - אאידה תדהר

אאידה תדהר אספאידה טיפולי פנים וניקוי העור

החומרים בהם אנו משתמשים לעבודה הינם ברמת הפורמולה הגבוהה ביותר!

פינוק העור אינו רק דבר אפשרי, אלא אף הכרחי.  אחרת, ייתכנו קשיים בשימור יופי עורך ורעננותו. "ניקוי יסודי" – הדבר שעורכם זקוק לו, לפחות פעם בעונה. טיפול קונבנציונלי = ניקוי עור הפנים.

ניתן לבצע את "הניקוי היסודי של העור" בהצלחה במהלך הפסקת הצהריים.  במקרה ואנשי צוות המרפאה יתבוננו בכם ביתר עניין, זה רק בשל גוון הפנים הטרי לו זכיתם.
ניקוי עור הפנים משמש כטיפול בפני עצמו או שלב הכנה לטיפול קוסמטי. הטיפול מאפשר לשפר בצורה משמעותית את מצב עור הפנים ומגביר את האפקטיביות של מריחת מוצרי קוסמטיקה כגון קרמים, סרומים ומסכות. 

במרפאת ESPAIDA ניקוי פנים מתבצע ב5 שלבים מקצועיים ויעלים!
צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים אודות השלבים לפנים נקיות ורעננות.

טיפול פנים - בשביל מה זה טוב?

בראש ובראשונה טיפול פנים מקצועי דואג להגיינת עור הפנים, מחייה את העור ומעניק לפנים לחות. טיפול פנים יכול לשמש כבסיס לסדרת טיפולים ממוקדת או כטיפול בפני עצמו. ישנם כאלו הזקוקים לטיפול פנים על מנת לטפל בעור חולה,ישנם כאלו אשר עושים זאת כחלק מהתחזוקה השוטפת של עור הפנים וישנם כאלו שטיפול הפנים שיבחרו ייעודי לעיכוב תהליכי ההזדקנות של עור הפנים. חשוב שטיפול הפנים יעשה בהתאם לצורך של העור ולמצבו תוך בחירת טכניקות וחומרים מתאימים.

אבחון העור

"את יודעת מהו האיבר הגדול ביותר בגופנו?" – שאלה חברתי לפני כמה ימים.

"נו...ומהו?" – התחשק לי להעמיד פני בורה.

"העור, תתפלאי! ואני תוהה מדוע נאלצים אנו להעניק לו תשומת לב כה רבה. קרמים, ג'לים, סרומים – כל אלה גוזלים זמן, מאמצים, מה לא?! ואת יודעת, נדמה לי כי כל זה עדיין לא מספיק...

"כן אה... לא מספיק. הרי האיבר הגדול ביותר הזה, כפי שהתבטאת, חשוף להשפעה שלילית מכל הכיוונים. מבחוץ – קרני השמש, האבק והפיח ברחובות. מבפנים אנו מזהמים אותו בעצמנו: התזונה שלנו לא תמיד בריאה, והדבר משתקף במראה הכללי של העור. אבל... את, מה החלטת? כיצד נטפל בעור, אם הטיפוח הבסיסי אינו עוזר?

"ובכן... אחת לתקופה להעניק לעורי טיפול מיוחד. ולא מדובר בעוד מסכות אצלי בבית, אלא במקום טוב ובדוק על ידי חברותיי. יש אחד כזה בתל אביב – קליניקת Espaida. בדיוק עבור המטרה המדוברת קיים שם מכשור וציוד מיוחד...
טיפול קומסטי בעור הפנים 
עור הפנים, המקום הכי רגיש להשפעות רבות של גורמים תוקפניים שונים, לכן הוא דורש טיפול קבוע ויסודי. כדי שהוא יישאר צעיר ורענן כמה שיותר, מומלץ לבקר באופן קבוע אצל קוסמטיקאים מומחים שבהתאם לסוג ומצב העור יבחרו את הפרוצדורה הכי מתאימה עבורכם: פילינג, מסכות, טיפול באקנה, הסרת כתמי עור, פרוצדורות מצעירות וכו'. אולם לא משנה מה תבחרו, רופא קוסמטיקאי של מרפאה ESPAIDA תמיד יציע לכם להתחיל מניקוי פנים.